Temat tygodnia
Zobacz, co decyduje o tym, że jedni dostają awans, a inni nie.
Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-05-22
Warszawa, mazowieckie
Bankowość
angielski
Data aktualizacji: 2019-05-22 Aplikuj
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Instytucji Finansowych w Warszawie na stanowisku:
Konsultant ds. Współpracy z Instytucjami Finansowymi
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KWF/DIF

Główne zadania:

  • Współpraca z krajowymi i zagranicznymi bankami oraz międzynarodowymi instytucjami finansowymi
  • Analiza danych i informacji celem rozwoju stosunków korespondenckich
  • Uczestniczenie w projektach mających wpływ na kształt stosunków z zagranicznymi bankami korespondentami
  • Analiza funkcjonowania rachunków nostro i loro
  • Wspomaganie innych jednostek Banku w sprawach obejmujących transakcje Klientów na rynkach międzynarodowych
  • Prowadzenie korespondencji i interwencji w obszarze realizowanych wzajemnie transakcji oraz zapewnienie właściwego przechowywania dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: bankowość, handel międzynarodowy, finanse ekonomia, zarządzanie, prawo
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • Dobra organizacja pracy własnej, systematyczność oraz skrupulatność
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Karierę w Banku o wieloletniej, stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie bankowości międzynarodowej (w tym w obszarze finansowania handlu, bankowości transakcyjnej, operacji skarbu)
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną, dofinansowanie do zajęć sportowych, biletów do kina oraz możliwość udziału w okazjonalnych wydarzeniach kulturalno-rekreacyjnych
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.