Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-06-04
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Sprzedaż
angielski

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy
w Departamencie Wspomagania Sprzedaży Bankowości Przedsiębiorstw na stanowisku:
Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KWF/DCS/ZW

Obowiązki:

  • Wsparcie obszaru sprzedaży w zakresie zapewnienia właściwych narzędzi pracy, wyposażenia placówek terenowych we współpracy z innymi jednostkami właściwymi jednostkami Banku,
  • Współpraca z jednostkami organizacyjnymi i placówkami terenowymi odpowiedzialnymi za wykonywane na rzecz Klientów czynności operacyjnych, w szczególności administrowanie transakcjami oraz dokumentami Klientów
  • Zapewnienie Klientom wysokiej jakości obsługi
  • Udział w procesie monitoringu wypełniania warunków umownych
  • Udział w procesie monitoringu braków dokumentowych

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość MS Excel
  • Proaktywna postawa przy wykonywaniu zadań
  • Zaangażowanie i nastawienie na rozwój
  • Dynamizm w działaniu i nastawienie na realizację celu
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność i dokładność
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę na zastępstwo, opiekę medyczną, dofinansowanie do zajęć sportowych, biletów do kina oraz możliwość udziału w okazjonalnych wydarzeniach kulturalno-rekreacyjnych
  • Pracę w banku o wieloletniej, stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze bankowości korporacyjnej
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.