Michael Page
Data aktualizacji: 2019-07-25
Finance Manager
Nr ref. 33748_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, Księgowość, Analiza
angielski

Warszawa33748_MP_PL

Dla naszego klienta , międzynarodowej organizacji świadczącej swoje usługi w branży medycznej, w związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy doświadczonej i ambitnej osoby na stanowisko Finance Manager.
Oferujemy
* Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie * Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w finansach, w tym w optymalizacji procesów i zarządzania projektami * Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji
Opis stanowiska
* Wsparcie CFO Grupy w przeglądzie i identyfikacji możliwych usprawnień w procesach i procedurach i systemach wspierających pion finansowy * Przygotowanie planu wdrożenia usprawnień i jego realizacja zgodnie z przyjętym harmonogramem * Odpowiedzialność za proces planowania oraz prognozowania * Wsparcie procesów raportowania miesięcznego raportowania i konsolidacji * Wsparcie procesów budżetowania i analizy projektów inwestycyjnych * Współpraca z SSC Grupy
Profil kandydata
* Min 10 letnie doświadczenie w finansach; idealnie jako połączenie doświadczenia w firmie Big4 oraz w działach finansowych międzynarodowych firm o wysokiej kulturze zarządzania finansami * Kwalifikacje ACCA, CIMA lub KIBR będą atutem * Doskonała wiedza z zakresu budżetowania, planowania finansowego, raportowania zarządczego i finansowego (IFRS), analizy projektów inwestycyjnych * Doświadczenie w prowadzeniu projektów mających na celu optymalizację procesów finansowych i operacyjnych * Znajomość systemu SAP będzie atutem * Nastawienie na poszukiwanie usprawnień, chęć inicjowania nowych projektów * Umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole * Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jako warunek konieczny * Otwartość, inicjatywa, elastyczność, dynamizm oraz wielozadaniowość

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Umiejętności
SAP
Kierownik
Języki
angielski
SAP