Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-07-19
Kraków, małopolskie
Księgowość
angielski, niemiecki

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta - lidera w branży finansowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Księgowego ds. Rynków Kapitałowych ze znajomością języka niemieckiego.

Księgowy ds. Rynków Kapitałowych (German process transition)
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. 190285/5223

Opis stanowiska:
  • codzienne obliczanie wartości aktywów netto funduszy,
  • przetwarzanie codziennych funkcji związanych z księgowością,
  • monitorowanie i rozwiązywanie niezgodności,
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji,
  • zaangażowanie w projekty ad hoc oraz wsparcie innych członków zespołu.
Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • wykształcenie kierunkowe w obszarze finansów i księgowości,
  • znajomość zagadnień z obszaru księgowości funduszy będzie dużym atutem,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel oraz arkuszy kalkulacyjnych,
  • umiejętność pracy w zespole i dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet ubezpieczeń na życie premium, pakiet medyczny VIP
  • zajęcia językowe, trening umiejętności miękkich, warsztaty techniczne, sesje rozwojowe z mentorem,
  • różnorodność możliwości rozwoju w trudnych i specjalistycznych obszarach.