EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-06-07
Warszawa, mazowieckie
Konsulting
angielski
Młodszy Analityk SAP Security

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Pracujemy w 100 krajach na całym świecie, zatrudniamy 5500 ekspertów SAP. Skupiamy się na strategii, przeprowadzamy transformacje oraz implementujemy rozwiązania.

Jesteśmy nagradzanym zespołem ekspertów. Przez pięć lat z rzędu EY zyskał uznanie jako kluczowy globalny partner SAP. W latach 2017-2018 zdobyliśmy nagrodę w kategorii Partner Wdrożeniowy Roku, w 2016 roku w kategorii Jakość a w 2015 roku zostaliśmy uznani za najszybciej rosnącą praktykę SAP na świecie.

Jesteśmy jednym z globalnych liderów w obszarze SAPS/4HANA. Implementujemy te rozwiązania w największych organizacjach na całym świecie (znajdujących się na liście Fortune 50).

Twoje główne zadania:

  • Wsparcie na projektach związanych z projektowaniem i wdrażaniem modeli uprawnień w środowiskach SAP
  • Wdrożenia mechanizmów kontrolnych w SAP
  • Wsparcie przy wdrożeniach systemów monitorowania bezpieczeństwa, np. SAP Access Control, Security Weaver

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • Znajomość procesów biznesowych
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne (lub w trakcie studiów magisterskich)
  • Biegła znajomość języka angielskiego i języka polskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dostępność do pracy w wymiarze pełnego etatu
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (do 80%)

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość modelu autoryzacji w systemach SAP
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość języka ABAP lub Java
  • Znajomość języka SQL i narzędzi analizy danych

Kogo szukamy:

Poszukujemy ambitnych młodszych specjalistów SAP. Osób, które chcą się rozwijać w zakresie bezpieczeństwa systemów SAP. Chętnie zatrudnimy również studentów.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.