Michael Page
Data aktualizacji: 2019-07-31
Supply Chain Manager
Nr ref. 33792_MP_PL
Wrocław, dolnośląskie
BPO/SSC
angielski

Podobne oferty pracy

Wrocław33792_MP_PL

Międzynarodowa firma produkcyjna dostarczająca swoje rozwiązania dla rozpoznawalnych marek automotive.
Oferujemy
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju w obszarze łańcucha dostaw
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Miłą i przyjemną atmosferę pracy
  • Pakiet dodatków tj. pakiet medyczny, karnety, bilety, wycieczki, wyjazdy integracyjne, ubezpieczenie NNW
Opis stanowiska
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw zakładu
  • Odpowiedzialność za planowanie realizacji procesu produkcyjnego, zarządzanie zapasami, transport i magazynowanie
  • Raportowanie okresowo, informacji o ogólnych kosztach działu
  • Optymalizacja procesów w łańcuchu dostaw
  • Zarządzanie budżetem działu Zarządzanie zespołem
Profil kandydata
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Płynnej komunikacji w języku angielskim (w mowie i piśmie)
  • Praktycznej znajomości narzędzi i metod planowania produkcji, zarządzania zapasami i ich optymalizacji
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Znajomość Excel
  • Umiejętności podejmowania decyzji i pracy w dynamicznym środowisku
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Umiejętności
MS Excel