Michael Page
Data aktualizacji: 2019-10-23
HR Business Partner (m/f)
Nr ref. 33796_MP_PL
śląskie
BPO/SSC

33796_MP_PL

Naszym klientem jest globalna firma produkcyjna z siedzibą na Śląsku. Ze względu na rozwój przedsiębiorstwa poszukujemy osoby, która chciałaby wziąć czynny udział w rozwijaniu polityki HR oraz dobrze czuje się w standaryzacji i harmonizacji procesów.
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku w międzynarodowej firmie;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Opiekę medyczną.
Opis stanowiska
  • Tworzenie kultury organizacyjnej i wsparcie managerów w procesie przeprowadzania zmian;
  • Raportowanie wskaźników personalnych i proponowanie działań korygujących w wymagających tego obszarach;
  • Koordynacja, planowanie i realizacja procesów rekrutacyjnych zgodnie z potrzebami organizacji;
  • Koordynacja procesu oceny pracowniczej;
  • Wspieranie managerów w zakresie komunikacji wewnętrznej i prawidłowego obiegu informacji;
  • Realizacja strategii personalnej firmy na szczeblu wyznaczonego obszaru biznesowego;
  • Zapewnienie zgodności procedur wewnętrznych z procedurami Grupy i przepisami Prawa.
Profil kandydata
  • Min. 3 lata doświadczenia w roli HRBP bądź na analogicznym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane na kierunku związanym z obszarem Zarządzania Zasobami Ludzkimi;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy;
  • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel;
  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów HR;
  • Wysokie zdolności interpersonalne odznaczające się efektywną komunikacją.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców