Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Data aktualizacji: 2019-06-07
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Kontroling

poszukuje kandydatów na stanowisko

Eksperta w Wydziale Przygotowania Przymusowej Restrukturyzacji

Główne zadania:

  • przygotowanie projektów wewnętrznych aktów prawnych dotyczących przeprowadzania procesu restrukturyzacji banków,
  • analiza sytuacji finansowej wybranych podmiotów na potrzeby przeprowadzenia restrukturyzacji banków,
  • udział w negocjacjach umów dotyczących warunków udzielania wsparcia,
  • współpraca z instytucjami krajowymi i zagranicznymi w ramach  prowadzonych procesów restrukturyzacji,
  • przygotowanie procesu przymusowej restrukturyzacji.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu bankowości, finansów lub ekonomii,
  • umiejętność analizy ekonomiczno-finansowej podmiotów sektora finansowego,
  • doświadczenia w pracy w instytucjach lub podmiotach rynku finansowego,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, sumienność, dokładność oraz umiejętność współpracy w zespole,
  • duża otwartość na zmiany i zdolność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • wprowadzenie merytoryczne w problematykę dotyczącą wykonywanych zadań,
  • unikalną szansę nabycia cennych umiejętności i wiedzy praktycznej,
  • możliwość kształtowania nowych standardów i praktyk na rynku finansowym,
  • pracę w interdyscyplinarnych zespołach zadaniowych w ramach BFG,
  • możliwość współpracy z krajowymi instytucjami finansowymi w zakresie zadań wykonywanych przez Departament Skarbu,
  • opiekę medyczną, pracowniczy program emerytalny, FitProfit i inne benefity.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji realizowanych w ciągu roku od daty złożenia przeze mnie niniejszej aplikacji, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Ponadto prosimy o zapoznanie się z Informacją w sprawie ochrony danych osobowych dla aplikujących o pracę.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista