Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Tax Consilium Sp. z o.o.
Certyfikowany Kurs Rachunkowości od podstaw
2018-12-01 do 2019-02-02
1279 PLN
Kraków, małopolskie
Kadry/Płace, Księgowość
Weekendowe
Data aktualizacji: 2018-10-19
Zgłoś się

Chcesz rozpocząć karierę w rachunkowości?

DOSKONALE TRAFIŁEŚ!


POSTAW NA SPRAWDZONĄ JAKOŚĆ!
WEŹ UDZIAŁ W NAJBLIŻSZEJ 69. EDYCJI KURSU
i zdobądź CERTYFIKAT Z KODEM ZAWODU 331301 
wg kwalifikacji zawodów i specjalności MPIPS
oraz ZAŚWIADCZENIE MEN

 

PRAKTYCZNIE PRZYGOTUJ SIĘ DO PRACY!

 • NASI TRENERZY SĄ PRAKTYKAMI RACHUNKOWOŚCI. To eksperci księgowi i doradcy podatkowi z wieloletnim doświadczeniem, którzy praktycznie, kompleksowo i OD PODSTAW nauczą Cię prowadzenia księgowości spółek prawa handlowego.

 

 • Na Kursie odbędziesz 56 h praktycznych zajęć stacjonarnych (48 h warsztatów księgowych + 8 h warsztatów podatkowych) oraz zyskasz 8 h e-learningu i 30 DNI OPIEKI POSZKOLENIOWEJ. Zdobędziesz WIEDZĘ, UMIEJĘTNOŚCI i KOMPETENCJE faktycznie potrzebne do pracy na stanowisku księgowego.

 

 • Na zajęciach przejdziemy z Tobą PEŁNĄ DROGĘ KSIĘGOWĄ W FIRMIE — będziemy księgować faktury i sporządzać bilanse. Razem z nami wykonasz WSZYSTKIE KSIĘGOWE OBOWIĄZKI. Poprowadzisz ewidencje, rozrachunki, sporządzisz deklaracje, naliczysz podatki i przygotujesz dokumentację dla urzędów. Nauczysz się SAMODZIELNOŚCI, dzięki czemu po Kursie będziesz mógł podjąć pracę w obszarze rachunkowości.

 

 • Najpierw weźmiesz udział w krótkich wykładach (30%), a następnie warsztatach. Przez 70% czasu będziemy wspólnie liczyć ZADANIA, wypełniać autentyczne dokumenty, analizować CASE STUDY i odpowiadać na Twoje pytania. Kurs da Ci REALNE KORZYŚCI. Chcemy, abyś ukończył go z KONKRETNYMI UMIEJĘTNOŚCIAMI. Będziemy WSPIERAĆ Twoją naukę w formie e-learningu (po zajęciach będziesz otrzymywał dodatkowe ćwiczenia i materiały do powtórzenia)

 

 • Jeśli będziesz tego potrzebował, odbędziesz INDYWIDUALNE, DARMOWE KONSULTACJE.

 

 • Zyskasz najnowsze, KOMPLEKSOWE MATERIAŁY w formie papierowej i elektronicznej, które wykorzystasz w późniejszej pracy i do których będziesz mógł wrócić w dowolnym momencie.

 

 • Zapisując się na ten Kurs, wybierasz PEWNĄ JAKOŚĆ. Posiadamy certyfikat ISO 29990:2010 oraz AKREDYTACJĘ Kuratorium Oświaty

 

W 2017 r. według autentycznych ocen
Uczestników Certyfikowany Kurs Rachunkowości od podstaw
został oceniony na: 5,35 /6 
Sprawdź opinie
 

DLA KOGO JEST TEN KURS?
 

TEN KURS JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

 • Jeśli nie posiadasz wiedzy z zakresu księgowości (KURS PROWADZONY JEST OD PODSTAW)
 • posiadasz niewielkie doświadczenie w tej dziedzinie i chcesz pogłębić lub uaktualnić swoją wiedzę
 • chcesz rozpocząć pracę w obszarze rachunkowości (w działach finansowo-księgowych, biurach rachunkowych, instytucjach)
 • prowadzisz swoją firmę i chciałbyś efektywniej zarządzać jej finansami, samodzielnie ją rozliczać lub po prostu zrozumieć, co robi dla Ciebie Twoja księgowa
 • chcesz realnie podnieść swoje szanse na rynku pracy
 • posiadasz co najmniej średnie wykształcenie

 

Z nami w 3 krokach W PRAKTYCE

przygotujesz się do pracy w księgowości!

 1. Po pierwsze, NAUCZYSZ SIĘ ROZLICZENIOWEJ PRAKTYKI!

  Zajęcia składają się w 70% Z PRAKTYKI. Prowadzi je ekspert księgowy i doradca podatkowy, który potrafi przekazywać wiedzę i dzielić się swoim doświadczeniem. W Tax Consilium uczymy z uśmiechem. :) Dbamy o dobrą, przyjazną atmosferę i dajemy gwarancję, że zajęcia zostaną przeprowadzone merytorycznie, praktycznie i efektywnie.
   
 2. Po drugie, WYPRACUJEMY Z TOBĄ NAWYKI I ZAPEWNIMY CI WSPARCIE

Opracowaliśmy program kształcenia, który obejmuje zajęcia stacjonarne i PAKIET E-LEARNINGU. Po każdym z modułów e-mailowo wyślemy Ci dodatkowe pliki. Będą to podsumowania, zadania do przećwiczenia w domu i webinar dot. Sztuczek i trików w MS Excel, które powinieneś znać. Wypracujemy z Tobą nie tylko umiejętności, ale i NAWYKI (e-learning powinien zająć Ci maks. 8 h). Wiemy jednak, że czasami trudno jest uczyć się systematycznie, dlatego będziemy Cię wspierać i  motywować. Obejmiemy Cię opieką doradcy i zapewnimy BEZPŁATNE KONSULTACJE z naszym Trenerem (który będzie do Twojej dyspozycji w każdą środę od 17:00-20:00 - pamiętaj, aby na to spotkanie umówić się z Działem Szkoleń).

 1. Po trzecie, SKUTECZNIE WDROŻYSZ ZDOBYTĄ WIEDZĘ!

Nasz Kurs da Ci REALNE KORZYŚCI, KONKRETNE UMIEJĘTNOŚCI I PRAKTYCZNE NARZĘDZIA. Pokażemy Ci, gdzie w przyszłości szukać rozwiązań, jak unikać błędów i rozwiać swoją karierę w tym obszarze. Dodatkowo przez 30 DNI po zakończenia Kursu otoczymy Cię e-mailową OPIEKĄ POSZKOLENIOWĄ. Jeśli będziesz miał pytania lub wątpliwości związane z programem, pomożemy Ci je rozwiązać. Przydzielimy Ci również specjalne zniżki i rabaty na udział w kolejnych Kursach: otrzymasz 200 zł zniżki (ważnej przez 6 miesięcy) na Certyfikowany Kurs Rachunkowości dla średniozaawansowanych (kod zawodu 241103) oraz inne rabaty.

 

JAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY ZAJĘCIA?

 • WPROWADZENIE
  Kurs rozpocznie się od wprowadzenia. Wyjaśnimy Ci najważniejsze pojęcia i nauczymy posługiwania się terminologią. Wprowadzimy w regulacje, a za pomocą metody Color Accouning nauczysz się działania na planie kont.

 

 • PRAKTYCZNE ĆWICZENIA NA AUTENTYCZNYCH DOKUMENTACH
  Kurs składa się w 70% z praktyki, 30% z teorii, co daje Ci 100% gwarancji na sukces w rachunkowości. Nasi Trenerzy to księgowi praktycy, który potrafią dzielić się swoim doświadczeniem. Najpierw wprowadzą Cię w dane zagadnienie i pokażą rozliczeniowe przykłady. Następnie przećwiczycie je w grupie i przejdziecie do samodzielnych ćwiczeń. W ich trakcie nasi trenerzy będą cały czas do TWOJEJ DYSPOZYCJI. Będą podchodzić i udzielać porad, dawać rady i wskazówki. Pokażą branżowe standardy i wypracują z Tobą dobre praktyki.

 

 • SAMODZIELNE I KOMPLEKSOWE ROZLICZENIA
  Nasz Kurs ma bardzo szeroki zakres. Przejdziesz na nim CAŁĄ DROGĘ KSIĘGOWĄ W FIRMIE.  Samodzielnie zaksięgujesz (autentyczne!) faktury, wypełnisz dokumenty, naliczysz podatki i stworzysz roczne sprawozdanie finansowe na podstawie ksiąg rachunkowych. Będziesz też prowadził rozrachunki z pracownikami, ZUSem i USem (stworzysz proste listy płac, naliczysz składki ZUS i podatki). Na zajęciach zrobisz więc dokładnie to, co robią na co dzień pracownicy działów księgowych i biur rachunkowych. Tak prowadzone warsztaty w praktyce przygotują Cię do samodzielnej pracy.

 

 • ZAJĘCIA PODATKOWE Z DORADCĄ PODATKOWYM
  Co ważne, poza zajęciami księgowymi odbędziesz także 8 h praktycznych zajęć Z DORADCĄ PODATKOWYM. W ich trakcie wprowadzimy Cię do materialnego prawa podatkowego i rozwiążemy wiele autentycznych kazusów. Dzięki nim otrzymasz praktyczne rozwiązania i NARZĘDZIA, które wykorzystasz w codziennym życiu i które zwiększą Twoją inteligencję finansową.

 

POZNAJ ZAKRES MERYTORYCZNY KURSU

I Moduł: Podstawy rachunkowości z elementami etyki zawodowej - 8 h

II Moduł: Podatki w praktyce biznesowej, podatek PIT - 8 h

III Moduł: Efektywne zarządzanie majątkiem. Środki trwałe, wyposażenie - 8 h

IV Moduł: Rozrachunki, ewidencja zakupu, sprzedaży i obrotu towarów - 8 h

V Moduł: Koszty zatrudnienia, różne możliwości - 8 h

VI Moduł: Przychody i koszty, zasady ustalania wyniku finansowego - 8 h

VII Moduł: Sprawozdanie finansowe i rozliczenie podatku CIT I VAT - 8 h

 

POZNAJ NAJBLIŻSZE TERMINY KURSÓW:

EDYCJA GRUDNIOWA
zajęcia tylko w soboty

01.12.2018 r. w godz. 10.00-16.00
08.12.2018 r. w godz. 10.00-16.00
15.12.2018 r. w godz. 10.00-16.00
12.01.2019 r. w godz. 10.00-16.00
19.01.2019 r. w godz. 10.00-16.00
26.01.2019 r. w godz. 10.00-16.00
02.02.2019 r. w godz. 10.00-16.00

 

ZYSKAJ UZNANIE NA RYNKU PRACY

W naszych szkoleniach brali udział pracownicy znanych firm prywatnych i instytucji publicznych, m.in. Lufthansa Global Business Services Sp. z o.o., Narodowe Centrum Nauki, IBM BTO Business Consulting Services Sp. z o.o., Komenda Wojewódzka Policji  w Krakowie, PZU Życie S.A., Uniwersytet Jagielloński,  Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie i wielu innych. 

Otrzymaliśmy liczne referencje i rekomendacje.


 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Szczegóły oferty

Czas szkolenia: 64 dni
2018-12-01 do 2019-02-02
Koszt szkolenia: 1279 PLN
1279 zł
Osoba kontaktowa