Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
BPP Professional Education
Szkolenia ACCA w BPP
2018-12-15 do 2018-12-16
Cała Polska
Księgowość
Stacjonarne, E-learning
Data aktualizacji: 2018-11-07
Zgłoś się
BPP Professional Education
Szkolenia ACCA w BPP

Szkolenia ACCA w BPP

 

Trzonem każdego kursu BPP jest innowacyjne podejście do nauki BPP Momentum oraz platforma
e-learningowa. Dzięki tej metodologii każdy student BPP stopniowo buduje swoją wiedzę, mając możliwość ciągłej weryfikacji zdobytych umiejętności poprzez serię testów. Poza nowoczesnymi narzędziami nauki, BPP Momentum daje elastyczność, spersonalizowaną naukę i pełne wsparcie w całym procesie przygotowania do egzaminów ACCA.

Pełne szkolenie BPP składa się z trzech części: Taught, Revision oraz Mock Exam. W zależności od poziomu trudności przedmiotu oraz typu wybranego kursu, szkolenie dostępne jest w formie zintegrowanej lub w podziale na poszczególne części:

  • Taught – szkolenie wprowadzające, mające na celu wytłumaczenie zagadnień teoretycznych w oparciu o przykłady praktyczne i ćwiczenia.
  • Revision – interaktywne zajęcia, podczas których rozwiązywane są zadania oraz ćwiczone są techniki egzaminacyjne.
  • Mock Exam – egzamin próbny pisany w domu, najlepiej w warunkach zbliżonych do egzaminacyjnych.

Szeroka oferta dostępnych opcji szkoleniowych daje elastyczność wyboru preferowanej metody nauki – można zdecydować się na konkretny typ szkolenia lub mieszać je w zależności od potrzeb, budżetu oraz czasu dostępnego na naukę.

W BPP dostępne są poniższe formy szkoleń:

  • szkolenia stacjonarne;
  • Online Classroom – szkolenia online w wariancie podstawowym;
  • Online Classroom Live – szkolenia online w wariancie zaawansowanym z webinariami na żywo.

Szczegółowe informacje dotyczące dostępnych opcji szkoleniowych publikowane są przed każdą sesją szkoleniową w ofertach BPP. Aktualne oferty znajdują się na naszej stronie. Znajdują się w nich terminy rozpoczęcia szkoleń w najbliższych sesjach oraz ceny katalogowe szkoleń i materiałów dydaktycznych. Dodatkowo przedstawione są tam także szczegółowe opisy struktury kursów BPP oraz korzyści płynące z udziału w naszych szkoleniach.

Wyjątkowym atutem szkoleń BPP jest pełna integracja szkoleń z materiałami szkoleniowymi, podręcznikami i platformą e-learningową. Wszystkie te elementy są opracowywane przez BPP w związku, z czym są ze sobą spójne.

Ponadto każdy student ACCA, który podejdzie do pełnego szkolenia BPP oraz zastosuje się do naszych zaleceń dotyczących nauki, gwarantujemy sukces na egzaminie w ramach programu Lifetime Pass Assurance. W razie niepowodzenia oferujemy możliwość bezpłatnego udziału w kolejnej edycji szkolenia – tyle razy ile będzie trzeba.

Jakość szkoleń oraz materiałów dydaktycznych BPP została potwierdzona najwyższymi statusami przyznawanym przez stowarzyszenie ACCA. Świadczy to o najwyższych standardach szkoleniowych oraz bardzo dobrych rezultatach naszych klientów, które znacząco przekraczają średnie wyniki pozostałych studentów.

Dowiedz się więcej o szkoleniach ACCA w BPP na naszej stronie lub kontaktując się z koordynatorem ACCA w BPP:

Izabella Wilske

BPP Professional Education Sp. z o.o.

+48 10 22 142

www.bpp.pl

 

Szczegóły oferty

Czas szkolenia: 2 dni
2018-12-15 do 2018-12-16
Osoba kontaktowa
Izabella Wilske
+48 10 22 142