Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
BPP Professional Education
Szkolenia CIMA w BPP
2018-12-15 do 2018-12-16
Cała Polska
Księgowość
E-learning
Data aktualizacji: 2018-11-07
Zgłoś się
BPP Professional Education
Szkolenia CIMA w BPP

Szkolenia CIMA w BPP

 

Trzonem każdego kursu BPP jest innowacyjne podejście do nauki BPP Momentum oraz platforma
e-learningowa. Dzięki tej metodologii każdy student BPP stopniowo buduje swoją wiedzę, mając możliwość ciągłej weryfikacji zdobytych umiejętności poprzez serię testów. Poza nowoczesnymi narzędziami nauki, BPP Momentum daje elastyczność, spersonalizowaną naukę i pełne wsparcie w całym procesie przygotowania do egzaminów CIMA.

Szkolenia CIMA w BPP dostępne są w formie zintegrowanych szkoleń, które łączą w sobie elementy wykładu oraz warsztaty praktyczne, podczas których rozwiązywane są zadania typu egzaminacyjnego.

W BPP dostępne są poniższe formy szkoleń:

  • Online Classroom – szkolenia online w wariancie podstawowym;
  • Online Classroom Live – szkolenia online w wariancie zaawansowanym z webinariami na żywo.

Szczegółowe informacje dotyczące dostępnych opcji szkoleniowych publikowane są przed każdą sesją szkoleniową w ofertach BPP. Aktualne oferty znajdują się na naszej stronie. Znajdują się w nich terminy rozpoczęcia szkoleń w najbliższych sesjach oraz ceny katalogowe szkoleń i materiałów dydaktycznych. Dodatkowo przedstawione są tam także szczegółowe opisy struktury kursów BPP oraz korzyści płynące z udziału w naszych szkoleniach.

Wyjątkowym atutem szkoleń BPP jest pełna integracja szkoleń z materiałami szkoleniowymi, podręcznikami i platformą e-learningową. Wszystkie te elementy są opracowywane przez BPP w związku, z czym są ze sobą spójne.

Ponadto każdy student CIMA w BPP stosujący nasze zalecenia dotyczące nauki do egzaminu, gwarantujemy sukces na egzaminie w ramach programu Lifetime Pass Assurance. W razie niepowodzenia oferujemy możliwość bezpłatnego udziału w kolejnej edycji szkolenia – tyle razy ile będzie trzeba.

Jakość szkoleń oraz materiałów dydaktycznych BPP została potwierdzona najwyższym statusem przyznawanym przez stowarzyszenie CIMA. Świadczy to o najwyższych standardach szkoleniowych oraz bardzo dobrych rezultatach naszych klientów, które znacząco przekraczają średnie wyniki pozostałych studentów.

Dowiedz się więcej o szkoleniach CIMA w BPP na naszej stronie lub kontaktując się z koordynatorem CIMA w BPP:

Paulina Zemło

BPP Professional Education Sp. z o.o.

+48 10 22 142

www.bpp.pl

Szczegóły oferty

Czas szkolenia: 2 dni
2018-12-15 do 2018-12-16
Osoba kontaktowa
Paulina Zemło
+48 10 22 142