Temat tygodnia
Zobacz, co decyduje o tym, że jedni dostają awans, a inni nie.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Tax Consilium Sp. z o.o.
Certyfikowany Kurs Rachunkowości od Podstaw
2019-05-26 do 2019-06-30
1279 PLN
Kraków, małopolskie
Księgowość
Weekendowe
Data aktualizacji: 2019-05-17
Zgłoś się

CERTYFIKOWANY KURS RACHUNKOWOŚCI OD PODSTAW

Podstawowym celem szkoleń organizowanych przez Tax Consilium jest przekazanie wiedzy teoretycznej oraz praktycznych umiejętności w zakresie rachunkowości. Zajęcia mają charakter warsztatów z elementami wykładów. Są prowadzone przez głównych księgowych oraz doradców podatkowych, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe. Do przedstawienia różnorodnych zagadnień wykorzystywane są przykłady wzięte z praktyki księgowej.

Termin rozpoczęcia: 26.05.2019 r.
Termin zakończenia: 30.06.2019 r.
Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 10:00 – 16:00
Tryb: zajęcia weekendowe
Opłata: 1279, 00 zł

Chcesz rozpocząć karierę w rachunkowości? Doskonale trafiłeś!

POSTAW NA SPRAWDZONĄ JAKOŚĆ! WEŹ UDZIAŁ W NAJBLIŻSZEJ 74. EDYCJI KURSU i zdobądź CERTYFIKAT Z KODEM ZAWODU 331301 wg kwalifikacji zawodów i specjalności MPIPS oraz ZAŚWIADCZENIE MEN

PRAKTYCZNIE PRZYGOTUJ SIĘ DO PRACY! NASI TRENERZY SĄ PRAKTYKAMI RACHUNKOWOŚCI.

To eksperci księgowi i doradcy podatkowi z wieloletnim doświadczeniem, którzy PRAKTYCZNIE, KOMPLEKSOWO i OD PODSTAW nauczą Cię prowadzenia księgowości spółek prawa handlowego.

Na Kursie odbędziesz 56 h praktycznych zajęć stacjonarnych (48 h warsztatów księgowych + 8 h warsztatów podatkowych) oraz zyskasz 8 h e-learningu i 30 DNI OPIEKI POSZKOLENIOWEJ. Zdobędziesz WIEDZĘ, UMIEJĘTNOŚCI i KOMPETENCJE faktycznie potrzebne do pracy na stanowisku księgowego.

Na zajęciach przejdziemy z Tobą PEŁNĄ DROGĘ KSIĘGOWĄ W FIRMIE — będziemy księgować faktury i sporządzać bilanse. Razem z nami wykonasz WSZYSTKIE KSIĘGOWE OBOWIĄZKI. Poprowadzisz ewidencje, rozrachunki, sporządzisz deklaracje, naliczysz podatki i przygotujesz dokumentację dla urzędów. Nauczysz się SAMODZIELNOŚCI, dzięki czemu po Kursie będziesz mógł podjąć pracę w obszarze rachunkowości.

Najpierw weźmiesz udział w krótkich wykładach (30%), a następnie warsztatach. Przez 70% czasu będziemy wspólnie liczyć ZADANIA, wypełniać autentyczne dokumenty, analizować CASE STUDY i odpowiadać na Twoje pytania. Kurs da Ci REALNE KORZYŚCI. Chcemy, abyś ukończył go z KONKRETNYMI UMIEJĘTNOŚCIAMI. Będziemy WSPIERAĆ Twoją naukę w formie e-learningu (po zajęciach będziesz otrzymywał dodatkowe ćwiczenia i materiały do powtórzenia)

Jeśli będziesz tego potrzebował, odbędziesz INDYWIDUALNE, DARMOWE KONSULTACJE.

Zyskasz najnowsze, KOMPLEKSOWE MATERIAŁY w formie papierowej i elektronicznej, które wykorzystasz w późniejszej pracy i do których będziesz mógł wrócić w dowolnym momencie.

Zapisując się na ten Kurs, wybierasz PEWNĄ JAKOŚĆ. Posiadamy certyfikat ISO 29990:2010.