Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Tax Consilium Sp. z o.o.
Kraków, małopolskie
Księgowość
Weekendowe
Data aktualizacji: 2019-05-21
Zgłoś się

CERTYFIKOWANY KURS RACHUNKOWOŚĆ DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

 

Podstawowym celem szkoleń organizowanych przez Tax Consilium z Krakowa jest przekazanie wiedzy teoretycznej oraz praktycznych umiejętności w zakresie rachunkowości. Zajęcia mają charakter warsztatów z elementami wykładów. Są prowadzone przez głównych księgowych oraz doradców podatkowych, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe. Do przedstawienia różnorodnych zagadnień wykorzystywane są przykłady wzięte z praktyki księgowej.

Kursy rachunkowości pozwalają zyskać umiejętności w zakresie prowadzenia księgowości spółek prawa handlowego, PKPiR, prowadzenia rozrachunków i wielu innych. Organizujemy szkolenia na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Otwarty charakter naszych spotkań pozwala zapisać się na zajęcia każdemu zainteresowanemu tematyką rachunkowości.

Termin rozpoczęcia: 14.09.2019 r.

Termin zakończenia: 12.10.2019 r.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 09:00 – 15:00

Tryb: zajęcia weekendowe

Opłata: 1725,00 zł

 

Chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i zawodową samodzielność?

DOSKONALE TRAFIŁEŚ!

POSTAW NA SPRAWDZONĄ JAKOŚĆ!

WEŹ UDZIAŁ W NAJBLIŻSZEJ 12. EDYCJI KURSU i zyskaj UZYSKAJ CERTYFIKAT Z KODEM ZAWODU według kwalifikacji zawodów i specjalności MPIPS, ZAŚWIADCZENIE MEN i przygotuj się do pracy SPECJALISTY DS. RACHUNKOWOŚCI.

 

ZYSKAJ NOWE KOMPETENCJE

Na Kursie DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH nauczysz się

 • praktycznego prowadzenia ROZLICZEŃ MIĘDZYNARODOWYCH, PODATKOWYCH
  I SPRAWOZDAWCZOŚCI.
 • Poznasz podstawy CONTROLLINGU I ANALIZY FINANSOWEJ.
 • Zyskasz umiejętności w zakresie dokonywania WYCEN i rozliczania LEASINGÓW, ustalania WYNIKÓW FINANSOWYCH oraz prowadzenia efektywnej POLITYKI BILANSOWEJ.
 • Dzięki zdobytym KOMPETENCJOM odkryjesz nowe MOŻLIWOŚCI dla Twojej firmy, klientów
  i Ciebie.

Zajęcia poprowadzą dla Ciebie TRENERZY-PRAKTYCY. To główni księgowi, doradcy podatkowi, kontrolerzy finansowi, eksperci kadr i płac z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, biznesowym
i zarządczym.

Weźmiesz udział w 72 H zajęć podzielonych na 4 MODUŁY TEMATYCZNE (40 h rachunkowości + 16 h prawa podatkowego + 8 h zajęć controllingu i analizy finansowej + 8 h kadr i płac). Po każdym otrzymasz KOMPLEKSOWE MATERIAŁY (zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej).

 

Min. 70% ZAJĘĆ STANOWI PRAKTYKA. Kurs ma formę warsztatów. W ich trakcie będziesz liczył zadania, analizował kazusy, pracował w grupach, ćwiczył, wypełniał dokumenty i rozwiązywał AUTENTYCZNE PRZYKŁADY ROZLICZENIOWE.

W trakcie Kursu otrzymasz OPIEKĘ DORADCY, który po zajęciach będzie przesyłał Ci podsumowania, dodatkowe materiały i zadania powtórzeniowe. Dzięki temu będziesz widział swoje REALNE POSTĘPY. Dodatkowo otoczymy Cię e-mailową OPIEKĄ POSZKOLENIOWĄ - przez 30 DNI od zakończenia Kursu będziemy odpowiadać na Twoje pytania i pomagać Ci faktycznie wcielać zdobytą wiedzę w życie.

 Dokonaj PEWNEGO WYBORU. Posiadamy certyfikat ISO 29990:2010

JAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY ZAJĘCIA? UCZ SIĘ PRAKTYCZNIE!

 W Tax Consilium 70% czasu przeznaczymy na wykonywanie praktycznych ćwiczeń. W trakcie warsztatów będziesz analizował case study i pracował na autentycznych przykładach rozliczeniowych firm. Ze względu na to, że Kurs ma bardzo praktyczny charakter (a część materiałów otrzymasz w formie elektronicznej), na niektórych zajęciach będziesz potrzebował komputera. Polecamy Ci, abyś zabrał swój laptop na zajęcia. Oczywiście, możesz skorzystać też z naszego sprzętu. Uwaga! Wypożyczenie laptopa jest u nas dodatkowo płatne – kosztuje 20 zł netto (24,60 zł brutto) za 1 dzień szkoleniowy. Chęć korzystania z takiej usługi należy nam zgłaszać minimum 1 dzień roboczy przed zajęciami.

POZNAJ MIĘDZYNARODOWĄ KSIĘGOWOŚĆ

W trakcie zajęć dokonasz oceny kondycji finansowej firm. Będziesz ujmował w księgach rachunkowych zdarzenia związane z działalnością przedsiębiorstw w kraju i poza jego granicami, będziesz prowadził rozrachunki zagraniczne, wewnątrzwspólnotowe i księgował transakcje w walutach obcych. Poprowadzisz rozliczenia międzyokresowe kosztów oraz rozliczenie przychodów w czasie. Będziesz kwalifikował i wyliczał leasingi, rozliczał inwestycje i dokonywał wycen bilansowych i podatkowych poszczególnych składników aktywów i pasywów. Rozliczysz różnice inwentaryzacyjne, przeanalizujesz politykę rachunkowości i jej narzędzia. Poznasz zasady naliczania podatku odroczonego i - co NAJWAŻNIEJSZE - sporządzisz całościowe sprawozdania finansowe (szczególnie zestawienie zmian w kapitale /funduszu/ własnym i rachunek przepływów pieniężnych).

 KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZENIA PRAKTYKÓW!

Oprócz zajęć z zakresu rachunkowości weźmiesz również udział w warsztatach prawa podatkowego, controllingu oraz praca pracy i ubezpieczeń społecznych. Każdy z nich poprowadzi specjalista-praktyk z danego zakresu.

JAKIE REALNE EFEKTY OSIĄGNIESZ? 

 • Dzięki zajęciom poznasz zasady PROWADZENIA ROZLICZEŃ MIĘDZYNARODOWYCH
 • Nabędziesz wiedzę z zakresu międzynarodowych regulacji rachunkowości i organizacji jej zasad, sprawozdawczości, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz prawa podatkowego
 • Nauczysz się wyciągać odpowiednie wnioski i optymalizować przyszłe działania finansowe
 • Będziesz potrafił przeprowadzić procedurę zamknięcia roku
 • Nauczysz się ustalać wynik finansowy, dokonywać rozliczeń w czasie kosztów i przychodów oraz przeprowadzać wycenę bilansową i podatkową poszczególnych składników aktywów i pasywów
 • Zyskasz umiejętność SAMODZIELNEGO prowadzenia księgowości firm.