Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Tax Consilium Sp. z o.o.
Kraków, małopolskie
Księgowość
Weekendowe
Data aktualizacji: 2019-05-21
Zgłoś się

CERTYFIKOWANY KURS RACHUNKOWÓSCI DLA ZAAWANSOWANYCH

Podstawowym celem szkoleń organizowanych przez Tax Consilium z Krakowa jest przekazanie wiedzy teoretycznej oraz praktycznych umiejętności w zakresie rachunkowości. Zajęcia mają charakter warsztatów z elementami wykładów. Są prowadzone przez głównych księgowych oraz doradców podatkowych, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe. Do przedstawienia różnorodnych zagadnień wykorzystywane są przykłady wzięte z praktyki księgowej.

Kursy rachunkowości pozwalają zyskać umiejętności w zakresie prowadzenia księgowości spółek prawa handlowego, PKPiR, prowadzenia rozrachunków i wielu innych. Organizujemy szkolenia na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Otwarty charakter naszych spotkań pozwala zapisać się na zajęcia każdemu zainteresowanemu tematyką rachunkowości. 

Termin rozpoczęcia: 19.10.2019 r.

Termin zakończenia: 24.11.2019 r.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 09:00 – 15:00

Tryb: zajęcia weekendowe

Opłata: 2185,00 zł

 

Chcesz podnieść swoje KWALIFIKACJE? DOSKONALE TRAFIŁEŚ! NIE MUSISZ BYĆ ABSOLWENTEM KURSU TAX CONSILIUM - wystarczy, że posiadasz wiedzę!

POSTAW NA SPRAWDZONĄ JAKOŚĆ!

WEŹ UDZIAŁ W NAJBLIŻSZEJ 4. EDYCJI KURSU i naucz się ZARZĄDZANIA RACHUNKOWOŚCIĄ
I EFEKTYWNEJ ANALIZY.
Zdobądź CERTYFIKAT Z KODEM ZAWODU oraz ZAŚWIADCZENIE MEN!

ZWIĘKSZ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI ANALITYCZNE, BIZNESOWE I ZARZĄDCZE

Kurs składa się z 6 WARSZTATÓW TEMATYCZNYCH prowadzonych przez 3 ekspertów-praktyków
(80 h warsztatów):

* moduł rachunkowości – zajęcia z ekspertem rachunkowości

* moduł podatkowy – zajęcia z doradcą podatkowym

* moduł analiz i controllingu – zajęcia z kontrolerem finansowym

Na zajęciach poznasz zaawansowaną RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWĄ i nowoczesny RACHUNEK KOSZTÓW.  Nauczysz się praktycznej SPRAWOZDAWCZOŚCI i zasad KONSOLIDACJI sprawozdań finansowych. Odkryjesz możliwości RACHUNKOWOŚCI ZARZĄDCZEJ. Zyskasz faktyczną umiejętność dokonywania EFEKTYWNEJ ANALIZY FINANSOWEJ i zastosowania CONTROLLINGU w rachunkowości. Poznasz też NAJNOWSZE ORZECZNICTWO dot. prawa podatkowego i gospodarczego. Zdobyte na Kursie KOMPETENCJE i wiedza przełożą się na REALNE EFEKTY BIZNESOWE dla Twojej firmy, klientów i Ciebie.

70% czasu przeznaczymy na wykonywanie praktycznych ćwiczeń i analizę autentycznych przykładów
z polskich i zagranicznych firm. W Tax Consilium będziesz liczył zadania, brał udział w dyskusjach i szukał rozwiązań rozliczeniowych. Zyskasz NAJBARDZIEJ AKTUALNĄ WIEDZĘ, KNOW-HOW i praktyczne NARZĘDZIA, które wykorzystasz natychmiast po zajęciach.

W trakcie Kursu otrzymasz OPIEKĘ DORADCY, który po zajęciach będzie przesyłał Ci podsumowania treści i zadania powtórzeniowe. Dzięki temu będziesz potrafić śledzić. Dodatkowo przez 30 DNI otoczymy Cię e-mailową OPIEKĄ POSZKOLENIOWĄ. Dokonaj PEWNEGO WYBORU. Posiadamy certyfikat ISO 29990:2010

CZEGO PRAKTYCZNIE NAUCZYSZ SIĘ NA KURSIE?

 • Dzięki zajęciom poznasz krajowe i międzynarodowe regulacje rachunkowości. Dowiesz się, jak właściwie ORGANIZOWAĆ RACHUNKOWOŚĆ jednostki i skutecznie prowadzić jej kontrolę.
 • Zrozumiesz istotę odroczonego podatku dochodowego i nauczysz się wykonywać WYCENĘ składników aktywów (z uwzględnieniem skutków podatkowych).
 • Po zajęciach będziesz umieć ujmować w księgach rachunkowych zdarzenia związane
  z DZIAŁALNOŚCIĄ INWESTYCYJNĄ, kapitały (fundusze) własne oraz zobowiązania, rezerwy, rozliczenia międzyokresowe.
 • Nauczysz się wyciągać odpowiednie WNIOSKI i optymalizować przyszłe działania finansowe.
 • Będziesz potrafić sporządzać SPRAWOZDANIA FINANSOWE i zrozumiesz zasady ich konsolidacji.
 • Poznasz możliwości RACHUNKOWOŚCI ZARZĄDCZEJ. Dowiesz się, jak ujmuje ona koszty, jaka jest jej rola, modele, jak dokonuje się kalkulacji i analiz.
 • Zrozumiesz czym się różnią: kapitały (fundusze) własne oraz zobowiązania, rezerwy, rozliczenia międzyokresowe.
 • Na kursie dowiesz się, jak sporządza się NOWOCZESNY RACHUNEK KOSZTÓW (wieloblokowy i wielostopniowy rachunek marż pokrycia, rachunek kosztów działań ABC, rachunek kosztów jakości).
 • Nauczysz się prowadzenia EFEKTYWNYCH ANALIZ FINANSOWYCH. Dowiesz się, czym jest controlling i jakie ma wykorzystanie w rachunkowości. Zdobędziesz umiejętność dokonywania analiz sprawozdań finansowych.
 • Nauczysz się dokonywania analizy RYZYKA, analizy WSKAŹNIKOWEJ, analizy potencjału strategicznego firmy, analiza kluczowych czynników sukcesu, analizy konkurencji, dzięki czemu zdobędziesz wiedzę na temat tego, jak osiągnąć PRZEWAGĘ KONKURENCYJNĄ NA RYNKU.
 • Dokładnie poznasz PRZEPISY PRAWA PODATKOWEGO oraz ordynacji podatkowej. Dowiesz się, jaki jest stan aktualnego orzecznictwa i interpretacji w zakresie podatki CIT, PIT, VAT. Poznasz prawo międzynarodowe w kontekście przepisów krajowych oraz prawo karne skarbowe.
 • Nauczysz się procedur postępowania podatkowego i poruszania się w obszarze kodeksu spółek handlowych oraz kodeksu cywilnego w praktycznym aspekcie prowadzenia działalności gospodarczej.
 • Zyskasz umiejętność ZARZĄDZANIA FINANSAMI FIRM i kierowania ich księgowością.

DLA KOGO JEST TEN KURS?

TEN KURS JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Jeśli ukończyłeś Kurs Rachunkowości dla średniozaawansowanych TO NIE JEST WYMÓG – WYSTARCZY, ŻE MASZ WIEDZĘ Z ZAKRESU RACHUNKOWOŚCI I CHCESZ JĄ POGŁĘBIĆ. Pracujesz
w dziale finansowo-księgowym, biurze rachunkowym lub podatkowym. Masz styczność
z zagadnieniami dotyczącymi pełnej księgowości i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę.

Prowadzisz swoją firmę i chciałbyś analizować jej kondycję finansową, wdrożyć elementy controllingu, umiejętnie kierować jej finansami. Posiadasz co najmniej średnie wykształcenie.

JAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY ZAJĘCIA?

 W Tax Consilium 70% czasu przeznaczymy na wykonywanie praktycznych ćwiczeń. W trakcie warsztatów będziesz analizował case study i pracował na autentycznych przykładach rozliczeniowych firm. Ze względu na to, że Kurs ma bardzo praktyczny charakter (a część materiałów otrzymasz
w formie elektronicznej), na niektórych zajęciach będziesz potrzebował komputera. 

Polecamy Ci, abyś zabrał swój laptop na zajęcia. Oczywiście, możesz skorzystać też z naszego sprzętu. Uwaga! Wypożyczenie laptopa jest u nas dodatkowo płatne – kosztuje 20 zł netto (24,60 zł brutto) za 1 dzień szkoleniowy. Chęć korzystania z takiej usługi należy nam zgłaszać minimum 1 dzień roboczy przed zajęciami.