Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Tax Consilium Sp. z o.o.
Certyfikowany Kurs Rachunkowości Od Podstaw
2019-09-08 do 2019-10-20
1279 PLN
Kraków, małopolskie
Księgowość
Weekendowe
Data aktualizacji: 2019-07-08
Zgłoś się

CERTYFIKOWANY KURS RACHUNKOWOŚCI OD PODSTAW

Podstawowym celem szkoleń organizowanych przez Tax Consilium jest przekazanie wiedzy teoretycznej oraz praktycznych umiejętności w zakresie rachunkowości. Zajęcia mają charakter warsztatów z elementami wykładów. Są prowadzone przez głównych księgowych oraz doradców podatkowych, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe. Do przedstawienia różnorodnych zagadnień wykorzystywane są przykłady wzięte z praktyki księgowej.

 

Chcesz rozpocząć karierę w rachunkowości? Doskonale trafiłeś!

 

Termin rozpoczęcia: 08.09.2019 r.

Termin zakończenia: 20.10.2019 r.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 10:00 – 16:00

Tryb: zajęcia weekendowe

Opłata: 1279, 00 zł

 

POSTAW NA SPRAWDZONĄ JAKOŚĆ! WEŹ UDZIAŁ W NAJBLIŻSZEJ 75. EDYCJI KURSU i zdobądź CERTYFIKAT Z KODEM ZAWODU 331301 wg kwalifikacji zawodów i specjalności MPIPS oraz ZAŚWIADCZENIE MEN

 

PRAKTYCZNIE PRZYGOTUJ SIĘ DO PRACY! NASI TRENERZY SĄ PRAKTYKAMI RACHUNKOWOŚCI.

To eksperci księgowi i doradcy podatkowi z wieloletnim doświadczeniem, którzy PRAKTYCZNIE, KOMPLEKSOWO i OD PODSTAW nauczą Cię prowadzenia księgowości spółek prawa handlowego.

 

Na Kursie odbędziesz 56 h praktycznych zajęć stacjonarnych (48 h warsztatów księgowych + 8 h warsztatów podatkowych) oraz zyskasz 8 h e-learningu i 30 DNI OPIEKI POSZKOLENIOWEJ. Zdobędziesz WIEDZĘ, UMIEJĘTNOŚCI i KOMPETENCJE faktycznie potrzebne do pracy na stanowisku księgowego.

 

 Na zajęciach przejdziemy z Tobą PEŁNĄ DROGĘ KSIĘGOWĄ W FIRMIE — będziemy księgować faktury
i sporządzać bilanse. Razem z nami wykonasz WSZYSTKIE KSIĘGOWE OBOWIĄZKI. Poprowadzisz ewidencje, rozrachunki, sporządzisz deklaracje, naliczysz podatki i przygotujesz dokumentację dla urzędów. Nauczysz się SAMODZIELNOŚCI, dzięki czemu po Kursie będziesz mógł podjąć pracę w obszarze rachunkowości.

 

Najpierw weźmiesz udział w krótkich wykładach (30%), a następnie warsztatach. Przez 70% czasu będziemy wspólnie liczyć ZADANIA, wypełniać autentyczne dokumenty, analizować CASE STUDY i odpowiadać na Twoje pytania. Kurs da Ci REALNE KORZYŚCI. Chcemy, abyś ukończył go z KONKRETNYMI UMIEJĘTNOŚCIAMI. Będziemy WSPIERAĆ Twoją naukę w formie e-learningu (po zajęciach będziesz otrzymywał dodatkowe ćwiczenia i materiały do powtórzenia)

 

Jeśli będziesz tego potrzebował, odbędziesz INDYWIDUALNE, DARMOWE KONSULTACJE.

 

Zyskasz najnowsze, KOMPLEKSOWE MATERIAŁY w formie papierowej i elektronicznej, które wykorzystasz w późniejszej pracy i do których będziesz mógł wrócić w dowolnym momencie.

 

Zapisując się na ten Kurs, wybierasz PEWNĄ JAKOŚĆ. Posiadamy certyfikat ISO 29990:2010.