Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Tax Consilium Sp. z o.o.
Certyfikowany Kurs Kadry i Płace od Podstaw
2019-09-07 do 2019-10-12
1094 PLN
Kraków, małopolskie
Księgowość
Weekendowe
Data aktualizacji: 2019-07-30
Zgłoś się

CERTYFIKOWANY KURS KADRY I PŁACE OD PODSTAW

 

Zyskaj wiedzę i umiejętności do pracy na stanowiskach związanych z obsługą kadr i płac w firmach i instytucjach. Zdobądź certyfikat z kodem zawodu według kwalifikacji MPIPS i zwiększ swoje szanse na rynku pracy.

Fundamentalnym celem naszych kursów jest przekazanie praktycznej wiedzy i konkretnych umiejętności w przystępny sposób. Właśnie dlatego każdy kurs kadrowo-płacowy organizowany przez Tax Consilium w Krakowie wykorzystuje przykłady z życia wzięte dla zobrazowania zagadnień teoretycznych. Prowadzący szkolenia to wieloletni praktycy, którzy na co dzień kierują działami kadrowo-płacowymi. Podczas spotkań chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Organizowane przez nas szkolenia odbywają się na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym. Dodatkowo przygotowaliśmy specjalny rodzaj warsztatów komputerowych uwzględniający naukę obsługi programów komputerowych wykorzystywanych w obszarze kadr i płac.

Podczas szkoleń wyjaśniamy najważniejsze i najbardziej przydatne w pracy zagadnienia, obejmujące kadry i płace. Kurs skierowany jest do osób zainteresowanych rozwojem w zawodzie specjalisty ds. wynagrodzeń, płac oraz kadr.

 

Termin rozpoczęcia: 07.09.2019 r.

Termin zakończenia: 12.10.2019 r.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 09:00 – 15:00

Tryb: zajęcia weekendowe

Opłata: 1094,00 zł

 

Chcesz rozpocząć karierę w kadrach i płacach? Doskonale trafiłeś!

POSTAW NA SPRAWDZONĄ JAKOŚĆ! WEŹ UDZIAŁ W NAJBLIŻSZEJ 78. EDYCJI i zyskaj CERTYFIKAT Z KODAMI ZAWODU wg kwalifikacji zawodów i specjalności MPIPS oraz ZAŚWIADCZENIE MEN!

W 2018 r. według autentycznych ocen Uczestników Certyfikowany Kurs Kadry i Płace od podstaw został oceniony na: 5,56 /6.

 

W PRAKTYCE POZNAJ KADRY I PŁACE!

TRENERZY SĄ PRAKTYKAMI BIZNESU. Kierują działami kadrowo-płacowymi polskich firm i OD PODSTAW przygotują Cię do pracy w zawodzie specjalisty ds. wynagrodzeń oraz specjalisty ds. kadr.

 

Na kursie odbędziesz 48 h zajęć stacjonarnych, otrzymasz 8 h E-LEARNINGU i 30 DNI OPIEKI poszkoleniowej w formie e-mailowej. Poznasz teorię i praktykę, dzięki czemu FAKTYCZNIE PRZYGOTUJESZ SIĘ DO PROWADZENIA KADR I ROZLICZANIA PŁAC w firmach i instytucjach.

 

70% ZAJĘĆ STANOWI PRAKTYKA. Najpierw weźmiesz udział w teoretycznym wprowadzeniu. Wyjaśnimy Ci przepisy, zasady oraz pokażemy przykładowe rozliczenia. Następnie będziesz liczyć zadania, wypełniać druki i analizować case study (wszystkie oparte o AUTENTYCZNE przykłady i dokumenty). Nasz Trener będzie cały czas do TWOJEJ DYSPOZYCJI. Będzie podchodził, pomagał, wyjaśniał i udzielał porad.

 

Kurs da Ci REALNE KORZYŚCI, ponieważ nauczysz się na nim SAMODZIELNOŚCI. Dzięki temu, że zdobędziesz KONKRETNE UMIEJĘTNOŚCI, faktycznie będziesz po nim mógł podjąć pracę w obszarze kadr i płac. Twoją naukę będziemy wspierać (otrzymasz od nas opiekę doradcy oraz PAKIET E-LEARNINGU).

 

W Tax Consilium zyskasz KOMPLEKSOWE MATERIAŁY (zbiory przepisów, ćwiczenia, przykłady rozliczeń, PITy, pełną dokumentację personalną i inne), do których będziesz mógł wrócić w dowolnym momencie. Wszystkie są oparte o NAJNOWSZE PRZEPISY i rozwiązania.

 

Wybierając ten kurs, stawiasz na SPRAWDZONĄ JAKOŚĆ. Posiadamy ISO 29990:2010