Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Tax Consilium Sp. z o.o.
Certyfikowany Kurs Kadry i Płace od Podstaw
2020-06-06 do 2020-07-11
1094 PLN
Kraków, małopolskie
Kadry/Płace, Księgowość
Weekendowe
Data aktualizacji: 2020-03-18
Zgłoś się

CERTYFIKOWANY KURS KADRY I PŁACE OD PODSTAW

 

Podczas zajęć poznasz najważniejsze i najbardziej przydatne w pracy zagadnienia obejmujące kadry i płace. Nadrzędnym celem naszego kursu jest przekazanie praktycznej wiedzy i konkretnych umiejętności w przystępny sposób. Stawiamy na to, by nasi uczestnicy osiągali realne korzyści – wychodzimy z założenia, że 30% teorii i 70% praktyki daje 100% gwarancji na sukces w rozwoju Twojej kariery zawodowej.

 

Termin rozpoczęcia: 06.06.2020 r.

Termin zakończenia: 11.07.2020 r.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 09:00 – 15:00

Tryb: zajęcia weekendowe/zajęcia odbywają się w soboty

Opłata: 1094,00 zł

 

Kurs rozpoczyna się od WPROWADZENIA do tematyki kadr i płac. Najpierw trener – praktyk OD PODSTAW przedstawi regulacje prawne, pojęcia i przepisy. Następnie przejdzie do zasad prowadzenia rozliczeń i pokaże wzorcowe przykłady, wyjaśni mechanizmy i pokaże dobre praktyki. Dzięki takiemu kompleksowemu wprowadzeniu zyskasz solidne podstawy, które będziesz wykorzystać podczas warsztatów. Warsztaty polegają na pracy z autentycznymi przykładami i dokumentami (deklaracje podatkowe, deklaracje ZUS, listy płac i inne) w celu poprowadzenia PEŁNYCH ROZRACHUNKÓW Z PRACOWNIKAMI, URZĘDEM SKARBOWYM I ZAKŁADEM UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH). Dodatkowo po każdym module otrzymasz od nas podsumowania i zadania do wykonania w domu. Nabędziesz również wiedzę z zakresu prawa pracy i tego, jak interpretować przepisy w odniesieniu do rzeczywistości gospodarczej oraz będziesz się dobrze orientował w relacjach PRACOWNIK – PRACODAWCA. Kurs kończy się nabyciem odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności, które zostaną potwierdzone certyfikatem z kodem zawodu według kwalifikacji MPIPS.

 

Zakres merytoryczny kursu:

Moduł I: Praktyczne naliczanie wynagrodzeń - 8h
Moduł II: Urlopy wypoczynkowe - przepisy i stosowane zasady naliczania - 8h
Moduł III: Wynagrodzenia za czas zwolnień z pracy. Praktyka rozliczania umów cywilno-prawnych - 8h
Moduł IV: Wynagrodzenia za czas choroby i zasiłki w praktyce - przepisy, zasady, uprawnienia - 8h
Moduł V: Wynagrodzenia za część miesiąca. Prowadzenie rozliczeń podatkowych - 8h
Moduł VI: Przepisy prawa pracy - obowiązki, uprawnienia, stosowane zasady i dobre praktyki - 8h

 

CO ZYSKASZ WYBIERAJĄC NASZ KURS?

 • Przede wszystkim – MERYTORYCZNĄ WIEDZĘ OD PODSTAW, która jest ceniona na rynku pracy, praktyczną umiejętność prowadzenia obsługi kadrowo płacowej firm i instytucji oraz rozliczania i zarządzania pracownikami
 • Praktyczne wskazówki od TRENERÓW – PRAKTYKÓW BIZNESU z wieloletnim doświadczeniem
 • SAMODZIELNOŚĆ – dzięki praktycznemu charakterowi zajęć po zakończeniu kursu będziesz czuł się gotowy do podjęcia pracy w obszarze kadr i płac
 • OPIEKĘ DORADCY, który będzie czuwał nad Tobą w trakcie całego kursu

 

A PONADTO:

 • CERTYFIKAT SPECJALISTY DS. WYNAGRODZEŃ oraz SPECJALISTY DS. KADR  po uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu (kody zawodów 242310, 242307 według klasyfikacji MPiPS)
 • ZAŚWIADCZENIE MEN o ukończeniu Kursu Kadry i Płace od podstaw
 • PAKIET E-LEARNINGU (podsumowania i zadania do wykonania w domu po każdych zajęciach)
 • 30 DNI opieki poszkoleniowej
 • Możliwość spłaty w RATACH 0%
 • PAKIET SZKOLENIOWY: autorskie materiały szkoleniowe, zbiory przepisów, notatnik, długopis, ołówek, torbę
 • Możliwość odrobienia zajęć wg Regulaminu

 

Kursy kadrowo - płacowe organizowane w Tax Consilium skierowane są do osób zainteresowanych rozwojem w zawodzie specjalisty ds. wynagrodzeń, oraz kadr. Szkolenia organizowane są na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Otwarty charakter spotkań i zróżnicowanie poziomów pozwala zapisać się na zajęcia każdemu zainteresowanemu tematyką obsługi kadrowo – płacowej – zarówno osobie chcącej nabyć nowe (podstawowe) umiejętności w tym zakresie, jak i takiej, która chce poszerzyć swoją wiedzę, rozwinąć się w tej dziedzinie.

 

Wszystkie szczegóły i możliwość zapisu dostępne są na stronie internetowej:> https://www.taxconsilium.com/kurs-20-certyfikowany_kurs_kadry_i_place_od_podstaw

 

W Tax Consilium uczymy praktycznie - wykorzystując autentyczne przykłady dla zobrazowania zagadnień teoretycznych, kompleksowo - u nas od podstaw zbudujesz swoją karierę, nowocześnie - dbamy o to byś otrzymywał wiedzę cenioną na rynku pracy oraz elitarnie - wiedzę przekazują eksperci w swoich dziedzinach.  

Jesteśmy liderem na małopolskim rynku szkoleniowym. Posiadamy znak jakości MSUES, Akredytację Kuratorium Oświaty, certyfikat ISO 29990:2010 oraz wiele innych wyróżnień i pozytywnych opinii naszych uczestników. Działamy na rynku od 2013 roku, szkolimy rocznie ponad 1000 osób, współpracujemy z prawie 400 partnerami biznesowymi.

Szczegóły oferty

Czas szkolenia: 36 dni
2020-06-06 do 2020-07-11
Koszt szkolenia: 1094 PLN
od osoby
Osoba kontaktowa