Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Tax Consilium Sp. z o.o.
Certyfikowany kurs rachunkowości od podstaw
2020-09-05 do 2020-10-24
1279 PLN
Kraków, małopolskie
Kadry/Płace, Księgowość
Weekendowe
Data aktualizacji: 2020-06-02
Zgłoś się

CERTYFIKOWANY KURS RACHUNKOWOŚCI OD PODSTAW

 

Nadrzędnym celem kursu jest przekazanie PRAKTYCZNEJ wiedzy i konkretnych umiejętności w przystępny sposób. Stawiamy na to, by nasi uczestnicy osiągali realne korzyści – wychodzimy z założenia, że 30% teorii i 70% praktyki daje 100% gwarancji na sukces w rozwoju Twojej kariery zawodowej w dziedzinie rachunkowości.

 

Termin rozpoczęcia: 05.09.2020 r.

Termin zakończenia: 24.10.2020 r.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 10:00 – 16:00

Tryb: zajęcia weekendowe / zajęcia głównie w soboty

Opłata: 1279, 00 zł

 

Kurs Rachunkowości od podstaw ma bardzo szeroki zakres i obejmuje przejście CAŁEJ DROGI KSIĘGOWEJ W FIRMIE. Najpierw trener – praktyk, OD PODSTAW przedstawi regulacje prawne, pojęcia i przepisy. Dzięki takiemu kompleksowemu wprowadzeniu zyskasz solidne podstawy, które wykorzystasz podczas warsztatów. Warsztaty polegają na pracy na autentycznych przykładach i dokumentach zaczerpniętych z praktyki księgowej (księgowanie faktur, wypełnienie dokumentów, naliczanie podatków, -tworzenie rocznego sprawozdania finansowego na podstawie ksiąg rachunkowych, rozrachunków z pracownikami, ZUSem i USem. Dodatkowo po każdym module otrzymasz od nas podsumowania i zadania do wykonania w domu.Takie warsztaty w praktyce przygotują Cię do samodzielnej pracy w zawodzie księgowego. Kurs obejmuje również jedno spotkanie Z DORADCĄ PODATKOWYM, w trakcie którego nabędziesz niezbędną w tym zawodzie wiedzę z zakresu materialnego prawa podatkowego. Kurs kończy się nabyciem odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności, które zostaną potwierdzone certyfikatem z kodem zawodu według kwalifikacji MPIPS.

 

Zakres merytoryczny kursu:

I Moduł: Podatki w praktyce biznesowej, podatek PIT - 8h z doradcą podatkowym
II Moduł: Podstawy rachunkowości z elementami etyki zawodowej - 8h
III Moduł: Efektywne zarządzanie majątkiem. Środki trwałe - 8h
IV Moduł: Rozrachunki, ewidencja zakupu, sprzedaży i obrotu towarów - 8h
V Moduł: Koszty zatrudnienia, różne możliwości - 8h
VI Moduł: Przychody i koszty, zasady ustalania wyniku finansowego - 8h
VII Moduł: Sprawozdanie finansowe i rozliczenie podatku CIT I VAT - 8h

 

CO ZYSKASZ WYBIERAJĄC NASZ KURS?

  • Przede wszystkim – MERYTORYCZNĄ WIEDZĘ OD PODSTAW, która jest ceniona na rynku pracy, praktyczną umiejętność prowadzenia księgowości spółek handlowych
  • UMIEJĘTNOŚCI i KOMPETENCJE faktycznie potrzebne do pracy na stanowisku księgowego
  • Praktyczne wskazówki od TRENERÓW – KSIĘGOWYCH I DORADCÓW PODATKOWYCH z wieloletnim doświadczeniem
  • SAMODZIELNOŚĆ – dzięki praktycznemu charakterowi zajęć po zakończeniu kursu będziesz czuł się gotowy do podjęcia pracy w obszarze księgowości

 

A PONADTO:

  • CERTYFIKAT KSIĘGOWEGO po uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu (kod zawodu 331301 według klasyfikacji MPiPS)
  • ZAŚWIADCZENIE MEN o ukończeniu Kursu Rachunkowość od podstaw
  • PAKIET E-LEARNINGU
  • 30 DNI opieki poszkoleniowej
  • Możliwość spłaty w RATACH 0%
  • PAKIET SZKOLENIOWY: autorskie materiały, zbiory przepisów, notatnik, długopis, ołówek, torbę

 

Kursy rachunkowości w Tax Consilium organizowane są na różnych poziomach zaawansowania. Otwarty charakter spotkań i zróżnicowanie poziomów pozwala zapisać się na zajęcia każdemu zainteresowanemu tematyką rachunkowości – zarówno osobie chcącej nabyć nowe (podstawowe) umiejętności w tym zakresie, jak i takiej, która chce poszerzyć swoją wiedzę, rozwinąć się w tej dziedzinie.

 

W Tax Consilium uczymy praktycznie - wykorzystując autentyczne przykłady dla zobrazowania zagadnień teoretycznych, kompleksowo - u nas od podstaw zbudujesz swoją karierę, nowocześnie - dbamy o to byś otrzymywał wiedzę cenioną na rynku pracy oraz elitarnie - wiedzę przekazują eksperci w swoich dziedzinach. Jesteśmy liderem na małopolskim rynku szkoleniowym. Posiadamy znak jakości MSUES, Akredytację Kuratorium Oświaty, oraz wiele innych wyróżnień i pozytywnych opinii naszych uczestników. Działamy na rynku od 2013 roku, szkolimy rocznie ponad 1000 osób, współpracujemy z prawie 400 partnerami biznesowymi.