Cel kursu, wymagania wstępne i organizacja procesu dydaktycznego
Celem kształcenia jest kompleksowe przygotowanie kandydata do pracy na stanowisku kadrowo-płacowym z uwzględnieniem interpretowania najnowszych źródeł prawa.
Słuchaczami kursu mogę być osoby posiadające co najmniej wykształcenie średnie, zainteresowanych poszerzeniem swoich kwalifikacji.
Czas trwania kursu to 94 godzin lekcyjnych. Zajęcia odbywają się weekendowo w zależności od harmonogramu.
Zajęcia odbywać się będą w dniach i godzinach od 8:oo - 14:30 podanych w harmonogramie danej grup
PRZYJMUJEMY ZAPISY NA 2021 ROK PLANOWANE ROZPOCZĘCIE MARZEC
Treści kształcenia
Program kursu obejmuje 6 modułów tematycznych:
Metody pracy
Proces kształcenia na szkoleniu oparty jest o: zajęcia wykładowe-seminaryjne z ćwiczeniami praktycznymi, (studia przypadków i ich analiza, praca zespołowa, angażowanie uczestników do wymiany spostrzeżeń i wniosków), stosowanie nowatorskich metod i technik nauczania, skoncentrowanych na kształtowaniu praktycznych umiejętności rozwiązywania problemów oraz materiały przygotowane przez wykładowcę, druki, program komputerowy i naukę własną słuchacza.
Efekty kształcenia
Efektem kształcenia na kursie będzie nabyta wiedza i opanowane umiejętności zawodowe, a także kompetencje społeczne dające zdolność wykonywania pracy polegającej na:
• Prawidłowym prowadzeniu dokumentacji pracowniczej i przygotowaniu umów cywilno-prawnych
• Umiejętności obliczania: wynagrodzeń pracowników, składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne oraz podatku od osób fizycznych
• Umiejętności wypełniania druków i deklaracji
• Podstawowym wykorzystaniu programu PŁATNIK
• Prawidłowej interpretacji i stosowaniu zapisów kodeksu pracy i rozporządzeń wykonawczych
• Wykonywaniu pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej
• Nieustannym doskonaleniu posiadanej wiedzy i umiejętności zawodowych
• Umiejętności współpracy w grupie i kierowanie małym zespołem ludzi
• Przewidywaniu skutków i ponoszeniu odpowiedzialności za podjęte działania
Warunki zaliczenia kursu
Formą zaliczenia kursu jest przynajmniej 80% obecności na zajęciach szkoleniowych. Podstawą do sporządzenia protokołu zaliczenia jest imienna lista obecności podpisywana każdorazowo przez słuchacza. Po zaliczeniu kursu słuchacz otrzymuje „Zaświadczenie o ukończeniu kursu” na podstawie § 22 ust.3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 652).
Uwaga:
Dla chętnych/zainteresowanych słuchaczy, którzy zaliczyli kurs - Oddział Okręgowy zapewnia możliwość walidacji nabytych efektów kształcenia poprzez organizację egzaminu (za dodatkową opłatą - 500 zł). Aby uzyskać Dyplom certyfikacyjny potwierdzający nabycie kwalifikacji zawodowych z zakresu Specjalisty ds. kadr i płac wydawany przez Oddział Okręgowy SKwP w Krakowie, w ramach którego działa niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego będąca organizatorem kursu, należy przystąpić do egzaminu pisemnego i uzyskać co najmniej 60% punktów możliwych do osiągnięcia z całego egzaminu i nie mniej niż 40% z każdego modułu tematycznego.
Informacja o kadrze
Wykładowcami na kursie są wysoko kwalifikowani praktycy.
Zgłoszenia
Zgłoszenie na kurs dokonuje się wyłącznie drogą elektroniczną, poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu guzika "Zapisz się"
Zapytaj o szkolenie
kom. 530 684 171
e-mail:
Nie znalazłeś oferty dla siebie?
Poinformuj nas jakiego szkolenia
Chcesz otrzymywać podobne oferty szkoleń mailem?
Dziękujemy za utworzenie powiadomienia. Nowe oferty szkoleń spełniające ustawione przez Ciebie kryteria będą przesyłane na Twój adres e-mail.
Zamknij okno, aby wrócić do listy ofert szkoleń.