Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Aston Markets

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Aston Markets to przede wszystkim firma łącząca ludzi, ich pomysły oraz kapitał w celu wspomagania rozwoju naszych Klientów i Udziałowców. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie. Połączenie jakości oferowanych produktów, kapitału ludzkiego oraz unikalnego charakteru firmy, pomogło osiągnąć pozycję lidera w Polsce oraz umożliwiło rozszerzenie działań na cały świat.

Aston Markets jest polską spółką, jednak jest również częścią większego holdingu z biurami rozsianymi po całej Europie (zobacz mapę naszych biur).

Aston Markets współpracuje z Markets.com i jest wyłącznym przedstwicielem przedsiębiorstwa na polskim rynku. Markets.com to firma, która działa w ponad 100 krajach, obsługując Klientów w 23 językach, dając bezkonkurencyjną przewagę w dostępie do rynku CFD i Forex.

Markets.com został nagrodzony tytułem najszybciej rozwijającego się brokera 2010 roku „2010 Fastest Growing Broker Award,” za wzrost liczby klientów sięgający nawet 100%.  Firma przywiązuje dużą uwagę do inwestycje w rozwój i wdrożenia. Posiada 8 platform, które pomagają stworzyć bezpieczne i skuteczne środowisko do inwestycji.

Zespół profesjonalistów pozostaje do dyspozycji naszych Klientów praktycznie non stop, pomagając im w osiąganiu możliwie największych zysków.


Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Aston Markets
Millenium Plaza
Al. Jerozolimskie 123
02-017 Warszawa