Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
A.T. Kearney

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

A.T. Kearney to międzynarodowa firma skupiająca ludzi, działających z wizją przyszłości. Od 1926 roku świadczymy usługi doradcze w dziedzinie zarządzania największym światowym firmom ze wszystkich głównych branż i sektorów, które obdarzyły nas zaufaniem. Współpraca z nami pozwala naszym klientom na wprowadzenie zmian niezbędnych dla uzyskania trwałej przewagi konkurencyjnej.

“Chodzi o ludzi” - tak nasi klienci podsumowują pracę z konsultantami A.T. Kearney, a my całkowicie podzielamy ich zdanie. Nasz sposób myślenia i działania odzwierciedla wartości naszego założyciela Toma Kearney’a, który ponad 50 lat temu powiedział: „Nasz sukces jako konsultantów będzie zależeć od trafności rad jakich udzielamy oraz możliwości przekonania osób decyzyjnych o słuszności tych zaleceń.”

Jesteśmy dumni z panującego w naszym zespole ducha współpracy. Jesteśmy szczerzy i z pasją podchodzimy do naszej pracy. Ważny jest dla nas nasz rozwój osobisty i zawodowy. Wierzymy, że różnorodność naszych pracowników i ich zdywersyfikowane doświadczenie są naszą największą siłą.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

A.T. Kearney
ul. Miodowa 10
00-251 Warszawa