Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Avon Emea Finance Service Centre Sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

AVON jest światowym liderem na rynku kosmetycznym, firmą, która oferuje kobietom możliwość najwygodniejszych bezpośrednich zakupów. Jesteśmy firmą zaangażowaną w działania społeczne, zajmując stanowisko w sprawach dotyczących kobiet, takich jak: rak piersi czy przemoc domowa.


Pierwszą spółką, która powstała w Polsce był Avon Cosmetics Polska, która rozpoczęła działalność w 1992 roku, rozwijając sieć dystrybucji, marketingu i sprzedaży. Pięć lat później w Garwolinie powstała pierwsza w Polsce fabryka, która jest jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk kosmetyków. Kosmetyki produkowane w Garwolinie trafiają do ponad 50 krajów świata.


W roku 2005 powstała najmłodsza spółka Avon w Polsce Centrum Usług Finansowych (Avon EMEA Finance Service Centre), mieszcząca się na ulicy Fabrycznej 5 w Warszawie.


Obecnie zatrudniamy około 100 specjalistów, świadcząc usługi finansowo - księgowe klientom w regionie Europy oraz Afryki. Dostarczamy usługi wyłącznie dla spółek Avon.


Jako centrum finansowe udało nam się uzyskać wymierne korzyści w zakresie poprawy wydajności, redukcji kosztów oraz wzmocnienia procesów kontroli wewnętrznej w obrębie całej korporacji Avon. W swojej codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiązania organizacyjne i technologiczne. Każdy z nas może rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności pracując w różnych zespołach, w międzynarodowym środowisku, w projektach migracyjnych i standaryzacyjnych.  Wspólną cechą wszystkich naszych działań jest wysoka jakość świadczonych przez nas usług oraz nastawienie na współpracę.


Firma ze względu na swój międzynarodowy charakter jest bardzo atrakcyjna dla młodych ludzi, jako firma dająca szansę wykorzystania umiejętności językowych oraz współpracy bez granic. Nasze środowisko pracy wyróżnia nastawienie na współpracę, innowacyjność i wysoką jakość świadczonych usług. W czasie letnim oferujemy Program Praktyk Wakacyjnych dla studentów, który jest atrakcyjną możliwością dla młodych ludzi zdobycia doświadczenia zawodowego.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Avon Emea Finance Service Centre Sp. z o.o.
Fabryczna 5,
00-446 Warszawa