Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Avon Global Business Services Sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

KIM JESTEŚMY?

Pracujemy w branży beauty i codziennie zmieniamy ją na lepsze. Avon to miejsce, gdzie piękno i biznes spotykają się ze sobą. Zabieramy głos w kwestiach, które mają znaczenie dla naszych społeczności, wspieramy organizacje działające na rzecz kobiet, a siłę, która tkwi w pięknie, wykorzystujemy do tego, by czynić dobro.

Jesteśmy świadomi roli, którą mamy do odegrania w obliczu globalnych zmian klimatycznych. Robimy wszystko, żeby wprowadzić zmiany i uczynić nasze działanie bardziej ekologicznym. Zmniejszamy nasz wpływ na klimat i tworzymy produkty w sposób zrównoważony, tak by świat, jaki po sobie zostawimy, był lepszy od tego, który zastaliśmy. Nie chcemy być po prostu najlepszą firmą kosmetyczną na świecie. Chcemy być najlepszą firmą kosmetyczną dla świata.

Wyjątkowo dbamy o komunikację z naszymi przyszłymi pracownikami. Możesz spodziewać się ciepłego przyjęcia oraz planu wdrożenia jeszcze przed Twoim pierwszym dniem pracy. Pierwsze chwile w firmie spędzisz, biorąc udział w naszym ogólnofirmowym programie onboardingowym, podczas którego poznasz m.in. naszą organizację, specyfikę pracy wielu działów oraz nasze produkty. O Twoje wdrożenie stanowiskowe zadba manager oraz buddy, który od pierwszych chwil będzie służył Ci pomocą i radą.

Będziesz miał możliwość rozwijania swoich umiejętności razem z zespołami pełnymi utalentowanych ludzi, wykonujących swoje zadania z pasją i zaangażowaniem. Będziesz wykonywał pracę, która ma znaczenie, którą docenimy i która w realny sposób będzie miała wpływ na budowanie Twojej ścieżki kariery.

Aspiracje i plany naszych pracowników są dla nas bardzo ważne, dlatego będziemy wspierać Cię w ich realizacji. U nas możesz swobodnie wyrażać swoje zdanie, przedstawiać swoje pomysły, brać za nie odpowiedzialność i wcielać je w życie.

Zostaniesz częścią firmy, która od 135 lat w innowacyjny sposób podchodzi do piękna i konsekwentnie wprowadza na rynek przełomowe, nagradzane produkty dostępne dla wszystkich.

W Avon doceniamy indywidualność i wiemy, że piękno jest w Tobie.

KOGO SZUKAMY?

Do naszych zespołów finansowych w strukturach lokalnych, regionalnych i globalnych, liczących w Polsce około 100 osób, poszukujemy doświadczonych specjalistów, a także studentów zaocznych i absolwentów po kierunkach Finanse i rachunkowość, Ekonomia i Zarządzanie. Od kandydatów oczekujemy również znajomości języka angielskiego przynajmniej na poziomie B1.

CZEGO MOŻESZ SPODZIEWAĆ SIĘ PODCZAS REKRUTACJI?

Po otrzymaniu aplikacji rekruter przystępuje do selekcji nadesłanych zgłoszeń. Jeśli będziesz pasować do profilu osób, których szukamy, otrzymasz zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której m.in. zostanie sprawdzony Twój poziom języka angielskiego. W trakcie procesu możemy Cię również poprosić o wypełnienie testu z MS Excel. Ostatnim etapem jest rozmowa z managerem zespołu – po tym etapie otrzymasz od nas ostateczną decyzję. Trzymamy kciuki!

PROWADZIMY REKRUTACJE W OBSZARACH: Global Process Management (PTP, RTR), Corporate Accounting, Controlling, Financial Analysis, Accounting, Business Finance.

BENEFITY: Elastyczne godziny pracy, Praca zdalna, Prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, Wolny dzień z okazji urodzin, Wolny dzień na badania profilaktyczne, Zniżki na nasze produkty.

MEDIA:

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Avon Global Business Services Sp. z o.o.
Słowicza 32
02-170 Warszawa