Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Bank Zachodni WBK

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Bank Zachodni WBK to jeden z największych i najbardziej nowoczesnych polskich banków, lider rynku w zakresie usług elektronicznych i poziomu zabezpieczeń. To jednocześnie bank przyjazny Klientom indywidualnym i biznesowym.

 

W BZ WBK możesz liczyć na wygodne i oferowane na korzystnych warunkach konto osobiste oraz kartę kredytową, założyć konto oszczędnościowe o korzystnym oprocentowaniu, skorzystać z nisko oprocentowanych kredytów, zainwestować gotówkę w lokaty i produkty strukturyzowane. Każda z tych usług została stworzona, aby ułatwić Tobie zarządzanie codziennymi finansami na atrakcyjnych warunkach.

 

Dostęp do zgromadzonych pieniędzy ułatwiają nowoczesne usługi elektroniczne BZWBK24. Dzięki nim Twój Bank jest zawsze na wyciągnięcie ręki 24 godziny na dobę – przez telefon, internet i sms. Usługi BZWBK24 pozwalają w sposób błyskawiczny i przystępny zarządzać Twoimi finansami i korzystać z najnowszych rozwiązania technologicznych.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Bank Zachodni WBK
Rynek 9/11
50-950 Wrocław