Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Biuro Maklerskie Pekao

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

CDM Pekao S.A. to dom maklerski o ugruntowanej pozycji rynkowej, powstał w czasie gdy rodził się w Polsce rynek kapitałowy i startowała giełda warszawska.

O wartości CDM zawsze stanowili ludzie: analitycy, maklerzy, doradcy Klienta. Wielu z nich może poszczycić się dwudziestoletnim doświadczeniem i solidną wiedza na temat finansów.

Analitycy CDM. Dzięki ich pracy nasi Klienci mają dostęp do krótko- i długoterminowych prognoz rynkowych. Rolanda Paszkiewicza czy Wojtka Białka często można oglądać lub słuchać w programach o tematyce ekonomicznej.

Maklerzy i Doradcy Klienta. Są do dyspozycji Klientów w Punktach Obsługi Klientów (POK) w całym kraju: otworzą rachunek maklerski, podzielą się wiedzą na temat rynku kapitałowego, przedstawią ofertę i złożą zlecenie zgodnie z dyspozycją Klienta. Ponadto pomogą dopełnić wszelkich innych formalności. W przypadku ciekawych ofert czy zdarzeń rynkowych poinformują o nich Klienta.

Nasi Doradcy zawsze działają mając na uwadze dobro Klienta i jego środków, pamiętając jednakże, że ostateczne dyspozycje i decyzje należą zawsze do naszych Klientów.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Biuro Maklerskie Pekao
ul. Wołoska 18
02-675 Warszawa