Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
CEZ Polska Sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

CEZ Polska Sp. z o.o. została utworzona w 2006 roku. Spółka jest odpowiedzialna za strategiczne zarządzanie działalnością Grupy CEZ w Polsce. CEZ Polska nadzoruje funkcjonowanie spółek wchodzących w skład Grupy, które działają na terenie Polski, odpowiada za ich restrukturyzację i integrację zgodnie ze standardami obowiązującymi w Grupie CEZ oraz prowadzi działania w zakresie rozpoznawania możliwości inwestycyjnych i wdrażania nowych projektów rozwojowych.

W ramach integracji Grupy, wydzielono w spółce CEZ Polska wielofunkcyjne centrum usług wspólnych (Shared Services Center), będące zapleczem dla wszystkich spółek w Polsce. SSC zabezpiecza usługi związane z kadrami i płacami, IT, logistyką, księgowością oraz finansami, pozwalając na optymalizację procesów i zasobów, łatwiejszy dostęp do danych sprawozdawczych, a co za tym idzie – redukcję kosztów. Stworzenie SSC umożliwia również lepsze przygotowanie Grupy do globalizacji.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

CEZ Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 63
00-697 Warszawa