Temat tygodnia
Zobacz, jak posiadanie certyfikatów może wpłynąć na wynagrodzenie.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Dansk Supermarked

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Centrum Usług Wspólnych Dansk SupermarkedDansk Supermarket jest wiodącą duńską korporacją, do której należą znane w Europie sieci handlowe: Bilka, Føtex, Salling, a także popularna w Polsce dyskontowa sieć Netto. Nasza firma dynamicznie się rozwija i stale poszerza zakres swoich usług.

We wrześniu 2013 roku utworzyliśmy Centrum Usług Wspólnych, zlokalizowane w samym centrum Szczecina. To wielofunkcyjne Centrum zarządzające finansami i wszelkimi procesami biznesowymi, zachodzącymi w Dansk Supermarked na całym świecie. Poszukujemy osób, które zechcą dołączyć do naszego zespołu i podjąć pracę w międzynarodowym środowisku, wspierając nas w zapewnieniu odpowiedniego zaplecza dla wszelkiego rodzaju działań biznesowych Dansk Supermarked.

W Danii mamy około 1400 oddziałów, działających pod markami Føtex, Bilka oraz Netto, a także dwa centra handlowe Salling. Netto jest jedyną siecią handlową obecną również poza granicami Danii – w Szwecji, Niemczech i Polsce. Każdego dnia zaopatrujemy w różnorodne produkty prawie dwa miliony klientów. Dansk Supermarked zatrudnia 33 tys. osób w Danii i kolejne 10 tys. w sklepach Netto w Szwecji, Niemczech i w Polsce. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić klientom najwyższą jakość usług i produktów.

Przejrzyste zasady, zdrowy rozsądek i całkowite oddanie naszym klientom to podstawa naszego sukcesu, od kiedy Herman Salling w 1960 roku otworzył swój pierwszy sklep pod nazwą Føtex.

Jesteśmy w trakcie tworzenia naszego zespołu ds. finansów. To nie tylko odpowiedni czas, aby do nas dołączyć, ale również wyjątkowa okazja, aby nadać odpowiedni bieg swojej karierze.

Obecnie szukamy osób, które świetnie sobie radzą z rachunkowością finansową, zarządczą, controllingiem oraz analizą biznesową.

Poszukujemy pracowników, którzy potrafią dostrzec nowe możliwości, zrewolucjonizują nasz dział finansowy. Takim osobom chcielibyśmy zaproponować karierę w naszej organizacji.

Centrum Usług Wspólnych Dansk Supermarked charakteryzuje zasada 3P: pasja, profesjonalizm i partnerstwo. Finanse to nasza prawdziwa pasja, a cała firma jest nastawiona na pionierskie rozwiązania. Wyniki naszej pracy są zawsze na najwyższym poziomie, zgodnie z duchem czasów. Działamy na zasadach partnerskich, dzieląc się naszymi pomysłami i wiedzą ze wszystkimi jednostkami naszej organizacji. Wypracowujemy najtrafniejsze rozwiązania i jesteśmy otwarci na zmiany oraz nowe pomysły.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Dansk Supermarked
Baltic Business Park
ul. 1 Maja 38-39
71-627 Szczecin