Temat tygodnia
– co robi, jakie powinien mieć cechy charakteru, jak nim zostać?
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
DGS Business Services

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Firma DGS jest częścią duńskiej grupy William Demant, światowego lidera produkcji aparatów słuchowych oraz sprzętu do diagnostyki słuchu. Jesteśmy stabilnie rozwijającą się firmą. Potwierdza to nasza 10-letnia obecność na rynku lokalnym. Obecnie świadczymy usługi w ramach dwóch spółek, gdzie łącznie zatrudniamy ponad 2500 osób.

Centrum usług wspólnych – DGS Business Services znajduje się w samym centrum Szczecina, gdzie dostarczamy usługi biznesowe. Obecnie firma zatrudnia ponad 350 pracowników. Zatrudniamy osoby w działach finansowo-księgowych, rozwoju oprogramowania oraz IT, a także w dziale jakości. 

Pracujemy w międzynarodowym środowisku opartym na wartościach zaczerpniętych ze  skandynawskiej kultury biznesowej. W codziennym dążeniu do doskonałości kierujemy się profesjonalizmem, partnerstwem, przejrzystą komunikacją oraz otwartością na indywidualne inicjatywy.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

DGS Business Services
ul. Malczewskiego 26
71-612 Szczecin