Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
DNB Bank Polska

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Bank DnB NORD jest obecny w Polsce od 2002 roku. Jest to Bank o profilu korporacyjnym, specjalizujący się w segmencie dużych przedsiębiorstw. Bank posiada bogate doświadczenie w realizacji dużych i złożonych przedsięwzięć finansowych i biznesowych. Wyróżniają go profesjonalne doradztwo, najwyższa jakość działania oraz wyspecjalizowane produkty i usługi każdorazowo dopasowane do potrzeb Klientów.

Ambicją DnB NORD jest nie tylko dostarczanie najlepszych rozwiązań finansowych, ale budowa z klientami partnerskich, długotrwałych relacji.

Nasze atuty to:

  • najlepsze rozwiązania finansowe,
  • innowacyjność,
  • dynamiczny rozwój,
  • stabilność i bezpieczeństwo,
  • pewność właściwych wyborów.


Jedynym akcjonariuszem DnB NORD jest DNB  - największy bank Norwegii, obsługujący ponad połowę mieszkańców tego kraju i jednocześnie będący liderem w bankowości dla firm. DNB posiada swoje przedstawicielstwa w najważniejszych centrach finansowych świata (np. w Londynie, Nowym Jorku czy Singapurze), a jego akcje notowane sa na giełdzie w Londynie i Oslo.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

DNB Bank Polska
ul. Przyokopowa 31
01-208 Warszawa