Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
ECA Auxilium S.A.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Istniejemy na rynku od ponad 15 lat. W latach 2011-2012 miała miejsce fuzja. ECA AUXILIUM S.A. powstało w 2011 roku w wyniku połączenia spółek: Auxilium S.A. działającej nieprzerwanie od 1995 roku oraz ECA Group powstałej w 2006 roku profesjonalnej grupy doradczej, której podmioty od początku swojego istnienia zajmowały czołowe miejsca w branżowych rankingach.

Stworzyliśmy tym samym dynamicznie rozwijającą się grupę świadczącą kompleksowe usługi w zakresie audytu, podatków, księgowości, szkoleń oraz doradztwa giełdowego.

Źródłem naszego sukcesu jest dobrze dobrany zespół pracowników, których profesjonalizm i doświadczenie pozwalają na powierzenie nam prowadzenia swoich spraw z pełnym zaufaniem do rezultatów naszej pracy.

Eksperci ECA AUXILIUM S.A. wspomagają Klientów w rozwiązywaniu problemów podatkowych oraz świadczą na ich rzecz usługi w zakresie audytu, doradztwa giełdowego, księgowości oraz szkoleń. Staramy się wykorzystywać najlepsze ze zdobytych doświadczeń, łącząc wysoki standard usług i profesjonalizm z niezależnością. Nasze stosunki z Klientami opieramy zawsze na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

ECA Auxilium S.A.
ul. Moniuszki 50
31-523 Kraków