Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
eurobank

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

eurobank powstał po to, aby każdy Polak miał łatwy dostęp do prostej w obsłudze i nowoczesnej bankowości. Stale pracujemy nad tym, aby być jeszcze bliżej naszych Klientów i ich codziennych i niecodziennych potrzeb. Ideą założyciela eurobanku, Mariusza Łukasiewicza, było stworzenie banku dostępnego w miejscach, w których Klienci często przebywają i będącego do ich dyspozycji w dogodnym dla nich czasie. To założenie realizujemy niezmiennie od 2003 roku - obecnie z liczbą około 500 placówek własnych i franczyzowych jesteśmy obecni nie tylko w dużych miastach, ale również małych miejscowościach na terenie całego kraju.

eurobank zatrudnia około 2,6 tysiąca osób. Każdego dnia staramy się udoskonalać proponowane Klientom rozwiązania - w 2018 r. wprowadziliśmy na rynek „Pożyczkę błyskawiczną”, dostępną online. Wcześniej zaproponowaliśmy Klientom szereg rozwiązań w zakresie płatności (np. karta multiwalutowa), czy bankowości mobilnej (np. nowoczesna aplikacja 2.0. i płatności HCE).

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

eurobank
ul. św. Mikołaja 72
50-126 Wrocław