Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Fabryka Motywacji

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Fabryka Motywacji istnieje na rynku od 2005 roku. Inspiracją do jej powstania było przekonanie jej założyciela – Waldemara Dziwniela o potrzebie tchnięcia nowego ducha w rynek szkoleniowy. Nasi pierwsi klienci, aktywni zawodowo, lecz zupełnie nieaktywni motywacyjnie, zainspirowali nas do stworzenia takiego miejsca, w którym motywacja będzie “fabrykowana” na szeroką skalę.

Tak się zaczęło…

W swojej codziennej pracy hołdujemy idei, że człowiek uczy się i rozwija przez całe życie. Fabryka Motywacji to miejsce dla tych wszystkich, którzy chcą się uczyć, pogłębiać swoją wiedzę, chcą się rozwijać i doskonalić swoje zdolności i umiejętności w różnych dziedzinach życia, zarówno zawodowego jak i osobistego. W naszą pracę wkładamy całe swoje serce, wiedzę i umiejętności, bez względu na to czy pracujemy z małą, kilkuosobową firmą rodzinną, czy też dużą, międzynarodową korporacją – każdy Klient jest dla nas tak samo ważny i wyjątkowy. Nigdy nie zapominamy o tym, że firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Ci, którzy tworzą Fabrykę Motywacji to wysokiej klasy specjaliści w swoich dziedzinach, o czym będą mogli się Państwo przekonać współpracując z nami.

Zapraszamy!

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Fabryka Motywacji
ul. Strażacka 21A
05-123 Chotomów