Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
FK Partner

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

FK Partner Sp. z o.o. jest firmą outsourcingową i członkiem Grupy Partner. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze finansowo - księgowej i raportowaniu finansowym i zarządczym dla średnich i dużych firm oraz w świadczeniu usług doradczych w zakresie restrukturyzacji organizacyjnej i finansowej przedsiębiorstw. Uzupełnieniem działalności FK Partner Sp. z o.o. są usługi rekrutacyjne oraz monitoring należności.

Nasza misja to obniżać koszty i wspierać zarządzanie dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych i informatycznych w obszarze księgowości i finansów.

Dewiza FK Partner Sp. z o.o. to dostarczanie rozwiązań skutecznych, które nie tylko przynoszą doraźne, krótkookresowe efekty, ale dają klientom narzędzia do systemowej, długookresowej kontroli nad kosztami i bezpieczeństwem finansowym przedsiębiorstwa.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

FK Partner
ul. Tagore`a 3
02-647 Warszawa