Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Założony w 1982 r., Grafton Recruitment jest światowej klasy firmą rekrutacyjną. Firma zanotowała szczególnie szybki rozwój w ciągu ostatnich 5 lat. Sieć rozrosła się do 80 oddziałów w 19 krajach.


Grafton Recruitment Polska został założony w 1997 roku. Dziś oferujemy zatrudnienie stałe, umowy i pracowników czasowych różnych branży. Skompletowaliśmy imponującą drużynę specjalistów HR i konsultantów, którzy mogą pochwalić się doświadczeniem zarówno w branży HR, jak i w następujących dziedzinach: sprzedaż & marketing, finanse, bankowość & księgowość, prawo, HR & administracja, IT & telekomunikacja, inzynieria, produkcja & budownictwo oraz praca tymczasowa i outsourcing.


Sukces Grafton został osiągnięty poprzez zapewnienie szybkich i efektywnych usług rekrutacyjnych, rozpoznając indywidualne potrzeby, zarówno pracodawców jak i poszukujących pracy. Grafton Recruitment Polska został założony w 1997 roku i od tego czasu notuje stały, znaczący wzrost liczby klientów, jak również rozbudowuje swoją bazę kandydatów.Obecnie posiadmy 6 biur: w Warszawie (Grafton General i Grafton Technologies), Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
ul. Sienna 39
00-121 Warszawa