Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
HDI Asekuracja TU SA

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. prowadzi działalność ubezpieczeniową na rynku polskim od ponad 20 lat w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych. 30 lipca 2010 r. nastapiło formalne połączenie Spółki z HDI-Gerling Polska TU S.A. Właścicielem 100% akcji skonsolidowanej Spółki jest HDI-Gerling International Holding AG z siedzibą w Hanowerze (Niemcy).

Misja i wizja

Chcemy być najlepszą firmą ubezpieczeń majątkowych na rynku polskim o największym zaufaniu polskich klientów poprzez stworzenie najlepszej standardowej i niestandardowej oferty.
Władze

Spółka HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A zarządzana i reprezentowana jest przez 4 osobowy zarząd. Nadzór nad działalnością spółki we wszystkich dziedzinach jej działalności prowadzi 3 osobowa Rada Nadzorcza.

Finanse

Naszą działalność prowadzimy w sposób zrównoważony tak, aby w pełni zapewnić bezpieczeństwo środków powierzonych nam przez naszych klientów.

Grupa Talanx

Grupa Talanx jest 100% właścicielem HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Grupa HDI z centralą w Hanowerze działa od 1903 roku. Aktualnie jest obecnie na terenie 150 krajów na całym świecie.

Kariera

HDI Asekuracja to nie tylko szansa realizacji ambicji zawodowych, rozwoju osobistego, ale również dbałość o komfort pracy.

Mecenat

Spełniamy marzenia dzieci wspierając Fundację Dziecięca Fantazja, która opiekuje się dziećmi nieuleczalnie chorymi.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

HDI Asekuracja TU SA
rondo I. Daszyńskiego 1
00-843 Warszawa