Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Idea Getin Leasing

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Idea Getin Leasing (IGL) to jedna z czołowych firm leasingowych w Polsce i jeden z największych pracodawców w branży. Zatrudniamy ponad 1200 osób w całym kraju. Specjalizujemy się w finansowaniu pojazdów dla firm, jesteśmy ekspertem finansowania maszyn i urządzeń oraz laureatem wielu nagród i wyróżnień, jak np. Marka Godna Zaufania, Firma Przyjazna Klientowi, Perła Polskiej Gospodarki, Najlepszy Partner w Biznesie. Prowadzimy projekty rekrutacyjne w obszarze sieci sprzedaży, koncentrując się na pozyskaniu doradców ds. leasingu, koordynatorów linii biznesowych oraz specjalistów wsparcia sprzedaży. Spółka zaprasza do współpracy także osoby z doświadczeniem w obsłudze klienta, HR, księgowości i finansach, zarządzaniu ryzykiem i analizie kredytowej, monitoringu i windykacji, a także specjalistów w zakresie IT, prawa, administracji i marketingu.

WARTOŚCI

Proponujemy stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, szereg benefitów pozapłacowych i programów dla pracowników. Tworzymy atmosferę partnerstwa z możliwością realizacji ambitnych projektów i ciągłego poszerzania kompetencji. Od kandydatów oczekujemy nie tylko specjalistycznej wiedzy, lecz także kompetencji miękkich – otwartości, optymizmu, pozytywnej energii, motywacji i zaangażowania. Stawiamy na ludzi przedsiębiorczych, których cechuje samodzielność, rzetelność i profesjonalizm w działaniu, umiejętność pracy zespołowej i budowania pozytywnych relacji.

PROCES REKRUTACYJNY

Proces rekrutacji to maksymalnie dwa etapy spotkań z rekruterem i bezpośrednim przełożonym, podczas których kandydat może zostać poproszony o wypełnienie testu wiedzy i kompetencji. Po zakończeniu procesu rekrutacji, niezależnie od jego wyniku, każdy kandydat otrzymuje informację zwrotną. Od początku 2019 roku przeprowadziliśmy ok. 200 projektów rekrutacyjnych, zarówno w Centrali Spółki we Wrocławiu, jak i w oddziałach w całej Polsce.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Idea Getin Leasing
ul. Strzegomska 42b
53-611 Wrocław