Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
KarierawFinansach.pl

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

KarierawFinansach.pl to największy, branżowy serwis rekrutacyjny, dedykowany specjalistom, menedżerom oraz wyższej kadrze zarządzającej z obszaru finansów i bankowości, m.in.  z audytu, księgowości i podatków. Oprócz publikacji wysokiej jakości ogłoszeń o pracę w serwisie można znaleźć również liczne oferty szkoleniowe z obszaru finansów, m.in. zarówno informacje o kursach przygotowawczych do kwalifikacji ACCA, CIMA czy CFA, jak i prezentację szkoleń dla przyszłych biegłych rewidentów, doradców podatkowych oraz maklerów. Serwis posiada również jedyne w Polsce interaktywne zestawienie programów MBA, dzięki któremu użytkownicy mogą porównać swoje preferencje z ofertą studiów uczelni wyższych.

Z myślą o przyszłych finansistach przygotowano również specjalną zakładkę, tzw. Strefę Studenta, w której codziennie pojawiają się oferty staży oraz praktyk najlepszych firm w Polsce. Dodatkowo, każdy student i absolwent może pobrać na stronie KarierawFinansach.pl bezpłatny przewodnik „Kariera w Finansach i Bankowości”, w którym znajdzie prezentację kilkunastu branż i kwalifikacji w sektorze finansowo-bankowym, prezentacje najlepszych pracodawców oraz porady na temat zarządzania karierą, opracowane przez ekspertów z rynku pracy.

Serwis KarierawFinansach.pl jest częścią grupy MBE – doradcy w zakresie kształtowania wizerunku czołowych pracodawców w Polsce.   

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

KarierawFinansach.pl
ul.Wiejska 17
00-480 Warszawa