Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Laboratoria Natury

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Witamy w firmie Laboratoria Natury. Jesteśmy producentem naturalnych preparatów przeznaczonych dla osób, które chcą w zgodzie z naturą zadbać o zdrowie i kondycję Swoją oraz Swoich Najbliższych.

To z natury czerpiemy to co najlepsze. Nasze produkty przygotowujemy tak, by ich stosowanie zapewniało utrzymanie harmonii i zdrowia, pomagało w odnalezieniu spokoju i szczęścia oraz służyło zdrowemu i naturalnemu stylowi życia. Dlatego właśnie wszystkie nasze preparaty wytwarzane są z najwyższą dbałością. Starannie wybieramy surowce oraz dokładnie opracowujemy skład i receptury. Jednocześnie postępujemy z duchem czasu – wszystkie produkowane przez nas suplementy diety wytwarzane są z użyciem nowych, zaawansowanych technologicznie linii produkcyjnych.

W taki sposób, już od 10 lat, dokładamy wszelkich starań aby wciąż wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Produkty z oferty Laboratoria Natury uzupełniają codzienną dietę w witaminy, wyciągi roślinne, minerały, błonnik, aminokwasy i enzymy, które są niezbędne dla zdrowia i prawidłowego funkcjonowania organizmu. Preparaty wytwarzamy na bazie naturalnych surowców, których pierwotne zastosowania wywodzą się z wielowiekowych tradycji medycznych różnych kultur całego świata.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Laboratoria Natury
ul. Józefa Franczaka "Lalka" 18
20-325 Lublin