Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
MBE group

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

MBE jest grupą konsultingową wspierającą działania pracodawców w tworzeniu i realizowaniu projektów mających na celu podniesienie znajomości ich marek oraz programów głównie wśród studentów i absolwentów. Nasza działalność koncentruje się w następujących obszarach: badania, eventy, kampanie promocyjne, szkolenia, strategia i komunikacja wewnętrzna. 

Wdrażamy projekty zachęcające utalentowanych ludzi do rozwoju kariery zawodowej. Promujemy programy i projekty wśród grupy docelowej oraz prowadzimy wśród nich aktywną rekrutację. Odpowiadamy kompleksowo za ich organizację, koordynację, promocję i ewaluację.

Umożliwiamy pracodawcom dialog ze studentami i kadrą naukową uczelni, a także wspieramy ich aktywne uczestnictwo w życiu społeczności akademickiej.

W ramach prowadzonych działań współpracujemy z mediami studenckimi, biurami karier, organizacjami studenckimi, kołami naukowymi oraz wykładowcami. Oferujemy również stałą obsługę PR na uczelniach i w środowisku akademickim a także obsługę firm na targach.

 

Oferty pracy

Kontakt

MBE group
ul. Kraszewskiego 10/3
30-110 Kraków
MBE group
ul. Wiejska 17/4
00-480 Warszawa