Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Meritum Bank ICB

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Siłę i sukces Meritum Banku tworzą przede wszystkim pracujący w nim ludzie. To oni są naszym największym i najcenniejszym kapitałem. Jesteśmy zespołem profesjonalistów nastawionych na innowacyjność oraz dostarczanie Klientom optymalnych rozwiązań finansowych.

W naszym zespole doskonale współpracują ze sobą osoby o różnych predyspozycjach, różnym wykształceniu i wieku. Stanowimy zgrany, uzupełniający się team, dla którego praca jest wyzwaniem i sposobem osiągnięcia zawodowej satysfakcji.

W ramach naszych codziennych obowiązków realizujemy niezwykle ciekawe projekty, które wymagają od nas nieszablonowego sposobu myślenia i pełnego zaangażowania. Jesteśmy osobami gotowymi do podejmowania wyzwań, pełnymi pasji oraz kreatywności. Z nami masz szansę na uczestnictwo w projektach, które umożliwiają Ci niemal nieograniczony rozwój zawodowy. Poszukujemy osób, które razem z nami będą budować nowoczesną bankowość.

Mając na uwadze potencjał naszych pracowników, aktywnie wspieramy ich w dążeniu do osobistego rozwoju, systematycznej realizacji planów zawodowych oraz doskonalenia posiadanych umiejętności i talentów.

Dużą wagę przykładamy do budowy przyjaznej atmosfery pracy, której głównymi wyznacznikami są wzajemne zaufanie, wsparcie oraz otwartość na współpracę. Pamiętając o dobrym samopoczuciu naszych pracowników, dbamy również o wysoki standard miejsc pracy. Dlatego stawiamy na nowoczesne przestrzenie biurowe, sprzyjające innowacyjności w działaniu.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Meritum Bank ICB
ul. Chłopska 53
80-350 Gdańsk