Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Mondial Assistance

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Firma została założona ponad 75 lat temu w Szwajcarii. Jesteśmy prekursorem ubezpieczeń turystycznych, wprowadzonych na rynek we wczesnych latach pięćdziesiątych. W latach siedemdziesiątych w ofercie Mondial Assistance znalazły się również ubezpieczenia typu assistance: pomoc w podróży samochodem i pomoc medyczna. Dziś, wraz ze swymi partnerami amerykańskim World Access oraz australijskim Worldcare, należymy do kapitałowej grupy Allianz, tworząc Mondial Assistance Group.

Naszą misją jest niesienie pomocy swoim klientom. Od 1999 roku Mondial Assistance jest wiodącym dostawcą usług assistance oraz ubezpieczeń turystycznych w Polsce i na świecie. Szczycimy się możliwością skutecznego i szybkiego działania w każdym zakątku naszego globu, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Naszym celem jest nie tylko organizacja usług, ale przede wszystkim kompleksowa opieka nad klientem i koordynacja zgłoszenia od początku do szczęśliwego zakończenia.

Naszym klientom oferujemy bezpieczeństwo i wsparcie nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się:

  • kogo poprosisz o wsparcie, gdy na wymarzonych wakacjach doznasz nieprzyjemnego urazu, zaginie Ci bagaż,
  • jak wezwać pomoc, gdy Twoje auto stanie w środku pustkowia,
  • co zrobić, gdy w środku nocy trzeba wezwać specjalistę do przeciekającego dachu albo pękniętej rury,

...we wszystkich tych scenariuszach odpowiedź jest jedna: warto skorzystać z pomocy Mondial Assistance.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Mondial Assistance
ul. Domaniewska 50B
02-672 Warszawa