Temat tygodnia
Najbardziej pożądane stanowiska i kompetencje w 2023 roku
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Money Expert S.A. | niezależny doradca finansowy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Money Expert jest niezależną firmą doradztwa finansowego, która swoim Klientom proponuje kompleksowe finansowanie w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych, konsolidacyjnych, samochodowych oraz produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych. Oferta Money Expert jest tworzona we współpracy z ponad 27 najlepszymi bankami i towarzystwami ubezpieczeniowymi, co gwarantuje najwyższą skuteczność na rynku i elastyczność w dopasowaniu produktu do wymagań i sytuacji Klienta.

Aspirujemy do pozycji lidera w tym sektorze, mając ku temu konkretne powody – stawiamy na profesjonalizm, partnerskie relacje i wiedzę, które pomagają naszym Klientom w podejmowaniu najlepszych decyzji.

To właśnie dlatego dbamy, aby w naszym zespole pracowali Eksperci, którzy w użyteczny i skuteczny sposób wykorzystują swoje dotychczasowe doświadczenie, ale również stale chcą się rozwijać i kształcić na wielu płaszczyznach zawodowych. 

Poszukujemy ludzi, którzy posiadają kluczowe dla firmy kompetencje – mają zdolność do szybkiego uczenia się, potrafią znaleźć argumenty do wewnętrznej motywacji oraz rozumieją  potrzeby otoczenia.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Money Expert S.A. | niezależny doradca finansowy
ul. Nowogrodzka 47a
00-695 Warszawa