Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Money Expert S.A. | niezależny doradca finansowy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Money Expert jest niezależną firmą doradztwa finansowego, która swoim Klientom proponuje kompleksowe finansowanie w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych, konsolidacyjnych, samochodowych oraz produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych. Oferta Money Expert jest tworzona we współpracy z ponad 27 najlepszymi bankami i towarzystwami ubezpieczeniowymi, co gwarantuje najwyższą skuteczność na rynku i elastyczność w dopasowaniu produktu do wymagań i sytuacji Klienta.

 

Aspirujemy do pozycji lidera w tym sektorze, mając ku temu konkretne powody – stawiamy na profesjonalizm, partnerskie relacje i wiedzę, które pomagają naszym Klientom w podejmowaniu najlepszych decyzji.

 

To właśnie dlatego dbamy, aby w naszym zespole pracowali Eksperci, którzy w użyteczny i skuteczny sposób wykorzystują swoje dotychczasowe doświadczenie, ale również stale chcą się rozwijać i kształcić na wielu płaszczyznach zawodowych. 

 

Poszukujemy ludzi, którzy posiadają kluczowe dla firmy kompetencje – mają zdolność do szybkiego uczenia się, potrafią znaleźć argumenty do wewnętrznej motywacji oraz rozumieją  potrzeby otoczenia.

 

Chcemy, aby nasi Pracownicy wiedzieli, jak bardzo cenimy ich doświadczenie i umiejętności, dlatego proponujemy im konkretne korzyści:

  • udział w innowacyjnym programie szkoleń i warsztatów Lotnisko Edukacyjne Money Expert, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Pracowników, gwarantujący ich rozwój zawodowy i osobisty
  • jasne, precyzyjnie określone zasady awansów, rozwoju kariery oraz kompetencji zawodowych
  • szeroką gamę narzędzi wspierających wykonanie powierzonych zadań
  • możliwość realizowania własnych pomysłów i ambicji zawodowych
  • brak ograniczeń w generowaniu dochodu w ramach 4 linii produktowych
  • dołączenie do młodego i dynamicznego zespołu, który wysoko sobie ceni pracę zespołową

 

Money Expert działa na terenie całej Polski, oferując produkty finansowe w 4 sieciach sprzedaży:

  • Sieci Stacjonarnej – w oddziałach własnych, w największych aglomeracjach
  • Sieci Activ – poprzez mobilnych Doradców dostępnych na terenie całego kraju,
  • Sieci Partnerskiej – w placówkach niemal 500 partnerów biznesowych – lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich firmach pośrednictwa finansowego,
  • Sieci ME Cars – za pośrednictwem wyspecjalizowanych w kredytach samochodowych Doradców.

 

Oferta Money Expert jest również dostępna w najlepszych biurach nieruchomości, u deweloperów oraz w komisach i salonach samochodowych.

Rada Programu Inwestor w Kapitał Ludzki podjęła decyzję o przyznaniu firmie Money Expert Godła, które dokumentuje najwyższy poziom polityki personalnej w naszej spółce. Wyróżnienie to jest nam przyznane drugi rok z rzędu, co potwierdza w jak dużym stopniu stawiamy na jakość w zarządzaniu kapitałem ludzkim.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Money Expert S.A. | niezależny doradca finansowy
ul. Nowogrodzka 47a
00-695 Warszawa