Temat tygodnia
Najbardziej pożądane stanowiska i kompetencje w 2023 roku
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Firma Moore Stephens Central Audit została założona przez menedżerów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach audytorskich i doradczych. Działamy na polskim rynku od 2005 roku, początkowo pod nazwą Central Audit Sp. z o.o., a od 2008 jako Moore Stephens Central Audit – niezależny członek działającej w 100 krajach globalnej sieci audytorsko-księgowej Moore Stephens International.

Zatrudniamy ponad 50 specjalistów z dziedziny finansów, rachunkowości, doradztwa corporate finance oraz doradztwa podatkowego i płac.

Bliska współpraca pozwala nam zrozumieć, jak działają nasi Klienci i z jakimi problemami się zmagają, tak, aby móc ich wspierać kompleksowymi i dostosowanymi do profilu rozwiązaniami. Nasze usługi obejmują audyt, doradztwo księgowe, podatkowe i finansowe, a także usługi związane z prowadzeniem ksiąg rachunkowych i płac. Świadczymy również usługi związane z doradztwem corporate finance i szkoleniami.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.
ul. Sienna 82
00-815 Warszawa