Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Nordea Bank AB SA

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Nordea jest jedną z największych instytucji finansowych w Europie - w Polsce jest reprezentowana przez Nordea Bank AB SA. Oddział w Polsce. Funkcjonuje w dwóch obszarach: operacyjnym i informatycznym. Centrum Operacyjne, które zlokalizowane jest w Łodzi, wspiera skandynawskie jednostki biznesowe w przetwarzaniu operacji i usług finansowych. Dział IT natomiast, który zlokalizowany jest w Gdyni i Gdańsku, dostarcza kompleksowe rozwiązania IT w zakresie utrzymania i rozwoju platform i systemów informatycznych.
 

W ramach Grupy Nordea pracownicy polskiej części IT pracują nad wdrożeniem jednego z trzech największych systemów bankowych na świecie.
 

Nordea w Polsce rozwija się i poszukuje pracowników na każdym poziomie rozwoju zawodowego. Jeśli chcesz do nas dołączyć to serdecznie zapraszamy!

 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Nordea Bank AB SA
Siedziba główna: al. Marszałka E. Śmigłego-Rydza 20
93-281 Łódź