Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Novascon Pharmaceuticals

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm działających na polskim rynku aptecznym.

Według danych renomowanej firmy IMS Health, Novascon Pharmaceuticals zajmuje 29. pozycję w gronie największych firm oferujących produkty dostępne bez recepty i jest spółką o 78% przyroście sprzedaży w stosunku do roku poprzedniego.

Firma specjalizuje się w opracowywaniu i wprowadzaniu na rynek nowatorskich suplementów diety oraz dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego. W jej ofercie znajduje się blisko 30 innowacyjnych produktów o szerokim zakresie zastosowania:od probiotyków i witamin, poprzez preparaty zawierające ekstrakty roślinne wspomagające organizm, skończywszy na produktach wspierających układ nerwowy. Najbardziej znane marki spółki to Detramax, Insulan,Normaflex, Floractin, Tonaxinum.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Novascon Pharmaceuticals
Al. Jana Pawła II 80
00-175 Warszawa