Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
PRP Private Ideas Sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

PRP Private Ideas Sp. z o.o. jest niezależnym podmiotem funkcjonującym na rynku usług finansowych. Dysponuje odpowiednimi pozwoleniami oraz wpisami do rejestrów Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności oraz dystrybucję jednostek funduszy inwestycyjnych - Lista dystrybutorów KNF.

Firma PRP Private Ideas Sp. z o.o. została stworzona oraz jest prowadzona przez osoby posiadające bogate doświadczenie w pomocy Klientom przy efektywnym realizowaniu osobistych planów finansowych.

Usługi świadczone przez PRP Private Ideas są unikalną propozycją dla osób oczekujących stałej pomocy przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Nasze doradztwo oraz opieka nad środkami Klienta pozwala osiągać założone cele, niezależnie od warunków rynkowych.

PRP Private Ideas Sp. z o.o. oferuje Strategię PRP Private Ideas , która stanowi pomoc przy podejmowaniu dynamicznych i trafnych decyzji inwestycyjnych. Celem Strategii jest zabezpieczenie portfela przed poważnymi spadkami wartości wynikającymi z wahań cyklicznie występującymi na rynkach finansowych oraz umożliwienie czerpania korzyści ze wzrostów w czasie koniunktury na rynkach akcji i obligacji.

Firma PRP Private Ideas Sp. z o.o. oferuje również pomoc w wyborze produktów inwestycyjnych w oparciu o potrzeby i sytuację Klienta. Nasi Doradcy zwracają szczególną uwagę na najważniejsze cechy produktów z zakresu ryzyka inwestycyjnego, kosztów, elastyczności, szybkości działania oraz swobody obsługi. PRP Private Ideas Sp. z o.o. współpracuje z dużymi i uznanymi instytucjami finansowymi gwarantującymi Klientom najwyższą jakość produktów.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

PRP Private Ideas Sp. z o.o.
Ul. Dobrowoja 11
04-003 Warszawa