Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Rabobank Polska S.A.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Ambicją Rabobank Group jest zapewnienie naszym klientom dostępu do produktów finansowych najwyższej jakości. Dlatego też posiadamy wiele wyspecjalizowanych podmiotów zajmujących się zarządzaniem aktywami (Robeco), ubezpieczeniami (Interpolis), leasingiem (De Lage Landen), inwestycjami kapitałowymi (Gilde) oraz nieruchomościami (Rabo Vastgoed).


Rabobank Polska stanowi część należącej do grupy jednostki zajmującej się bankowością korporacyjną oraz inwestycyjną. W Polsce, tak jak w pozostałych krajach na świecie, zajmujemy się głównie świadczeniem usług finansowych firmom działającym w następujących dwóch branżach: żywność i działalność rolnicza oraz telekomunikacja.


Poprzez koncentrację naszych działań, łącznie z badaniami rynku, na tych dwóch dziedzinach, jesteśmy w stanie zapewnić klientom rzeczywiście wartościowe produkty. Połączenie znajomości rynku oraz wiedzy dotyczącej produktów finansowych jest znakomitą bazą do tworzenia dla naszych klientów odpowiednio dostosowanych usług finansowych.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Rabobank Polska S.A.
Budynek Senator
ul. Bielańska 12
00-085 Warszawa