Temat tygodnia
Najbardziej pożądane stanowiska i kompetencje w 2023 roku
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Rewit Południe

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

REWIT POŁUDNIE SP. Z O.O. – podmiot uprawniony do badania sprawozdań finansowych – kancelaria biegłych rewidentów i biuro rachunkowe. Oferujemy nie tylko badanie sprawozdań finansowych i prowadzenie ksiąg handlowych i podatkowych, ale sporządzamy także przeglądy finansowe, wyceny przedsiębiorstw, audyty due-diligence. Prowadzimy prace w oparciu o standardy krajowe oraz MSR/MSSF. Zobacz szczegółową ofertę Działu Audytu i Działu Biura Rachunkowego Rewit Południe. Nasze doświadczenie to nie tylko kilka lat pracy na terenie Śląska, ale ponad 15 lat naszej firmy matki Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o. z Gdańska. Nasza firma powstała w 2008 roku, jako owoc współpracy dwóch dynamicznie rozwijających się doświadczonych podmiotów o ugruntowanej pozycji rynkowej:
  • Kancelarii audytorskiej: Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o. oraz
  • Kancelarii prawnej: Kancelaria Radców Prawnych Marek Płonka & Partnerzy.
Usługi świadczymy w oparciu o zespół wysokiej klasy specjalistów o wyjątkowym doświadczeniu, który gwarantuje najwyższą jakość usług otrzymywanych przez naszych klientów. Szczególnie ważne jest dla nas indywidualne podejście do każdego klienta oraz gotowość do znajdowania nowych rozwiązań. Spółka REWIT Południe Sp. z o.o. na podstawie Uchwały 150/15/2008 Krajowej Rady Biegłych Rewidentów z dnia 16.09.2008 r., wydanej w oparciu o art.25 i art.10 ustawy z dnia 13.10.1994 r. o biegłych rewidentach i ich samorządzie (Dz.U. Nr 121, poz. 592), została wpisana na listę krajową podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 3389.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Rewit Południe
ul. Michałowicza 12
43-300 Bielsko-Biała