Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Target BPO Sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Target BPO to jeden z wiodących dostawców usług typu Business Process Outsourcing. Oferujemy nowoczesne i zintegrowane wsparcie przedsiębiorstwom z obszarów FMCG, telekomunikacji, farmacji oraz finansów. Obszarami naszej specjalizacji jest outsourcing sprzedaży, usługi księgowo – kadrowe i dystrybucja. Prezesem Target BPO jest Łukasz Gajewski.


Firma znajduje się w czołówce dostawców usług outsourcingu sprzedaży (outsourcing sales force). Dysponując wiedzą i doświadczeniem zespołu ekspertów, zapleczem 700 przedstawicieli handlowych oraz siecią biur regionalnych, poprawiamy efektywność sprzedaży takich koncernów jak m.in. Polkomtel SA, FoodCare, Żywiec Zdrój, Mars i Tchibo.


W ramach Target BPO działa również Centrum Usług CPS Accounting specjalizujące się w outsourcingu księgowości, kadr i płac oraz controllingu finansowym. Od 2009 r. firma oferuje swoje usługi księgowe także na rynku skandynawskim.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Target BPO Sp. z o.o.
ul. Wólczańska 241a
93-035 Łódź