Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Target PRO

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Target PRO to jeden z wiodących dostawców usług typu Business Process Outsourcing. Oferujemy nowoczesne i zintegrowane wsparcie przedsiębiorstwom z obszarów FMCG, telekomunikacji, farmacji oraz finansów. Obszarami naszej specjalizacji jest outsourcing sprzedaży, usługi księgowo – kadrowe i dystrybucja. Prezesem Target BPO jest Łukasz Gajewski.
 
Firma znajduje się w czołówce dostawców usług outsourcingu sprzedaży (outsourcing sales force). Dysponując wiedzą i doświadczeniem zespołu ekspertów, zapleczem 700 przedstawicieli handlowych oraz siecią biur regionalnych, poprawiamy efektywność sprzedaży takich koncernów jak m.in. Polkomtel SA, FoodCare, Żywiec Zdrój, Mars i Tchibo.
 
W ramach Target PRO działa również Centrum Usług CPS Accounting specjalizujące się w outsourcingu księgowości, kadr i płac oraz controllingu finansowym. Od 2009 r. firma oferuje swoje usługi księgowe także na rynku skandynawskim.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Target PRO
ul. Żeglarska 4
91-321 Łódź